Passat udario pjesaka

Passat udario pjesaka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Veceras, stari mi rece da je neki covjek sa passatom udario pjesaka u nedzaricima na tramvajskoj stanici, kod studentskog doma..

jel ima neko vise informacija, izgleda da je covjek podlegao na licu mjesta :icon_cry:
 

IGY

Član
evo ja upravo sad prosao pored mjesta nesrece, stoje 4 policiske petice sa rotacijama, pasat udaljen jedno stotinjak metara od mjesta udarca na kojem stoji jedna tena i malo stakla od farova, cijela ulica je zatvorena, a obzirom da se radi o glavnoj cesti vjerovatno da je momak podlegao, jer sam uocio i brojeve oznacene po cesti

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Legend
IGY je napisao(la):
evo ja upravo sad prosao pored mjesta nesrece, stoje 4 policiske petice sa rotacijama, pasat udaljen jedno stotinjak metara od mjesta udarca na kojem stoji jedna tena i malo stakla od farova, cijela ulica je zatvorena, a obzirom da se radi o glavnoj cesti vjerovatno da je momak podlegao, jer sam uocio i brojeve oznacene po cesti

:icon_cry::icon_cry::icon_cry:

stari vozio pored passata i kometarisao kako je lijep auto, unutra 2 mladica i 2 cure, kaze prolazi passat ubrzava lagano pored mene, kad samo izleti covjek na cestu i direktno na passata, stari poceo kocit i stane na nekih 20tak metara od passata i samog mjesta nesrece :S, medjutim vec je bilo kasno,podlegao je na licu mjesta..

ljudi cuvajte se, ima svakvog naroda u saobracaju ali i pored ceste :S jbt pa ni kriv ni duzan ti izleti neki pjani nadrogirani debil, udaris ga i na robiju :icon_sad::icon_mad:
 
Član
Izgleda da lik nije prezivio, ja naisao koju minuticu nakon udesa, policija proleti do mene, Hitna tek dosla, dole ga ispipali, stavili lika na nosila i nakon 10-ak minuta parkirase se na prosirenje. Covjek, 60-ak godina, nisam htio slikati dok su ga spasavali na zemlji, nije mi to ok...



 
Početnik
MA ZAO MENI.PASATA..JEBES OVOG CORAVOG..STO KOJI QURAC NIJE GLEDO...MENI ZAO MOMKA AKO BUDE MORAO IC U ZATVOR..MENI DA NEKA BUDALA IZLETI NAKO PIJANA,, JA BI GA NAMJERNO ZVEKNO..BI BOGAMI...:icon_evil:
 
vala AKO je bio pijan pjesak, SAM je sebe doveo u tu situaciju, tako da je steta zaista da neko robija radi tudje zajebancije... jer cesta je uzas... svi voze min 60, koliko je i ogranicenje, a pjesaku je dovoljan jedan korak da ga vise nema...
prodjoh maloprije tuda...

rip
 
Član
I ja sam sinoc bas prolazio.. Ja sam mislio da je bila neka pucnjava, vidim policije bilo kamara!

Jel ima vise detalja o ovom dogadjaju, jel pjesak bio pod dejstvom opojni srestava???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top