PASSAT TDI 130+50 ks

PASSAT TDI 130+50 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
istina ...kad sam vidio pasata odmah sam znao da je od kakesa ..
pajo je extra ..neznam za turbinu ali je cipovan .ide auto kao nevrijeme......pozdrav

svaka cast samo pametno
 
Član
Passat je prelijep a ako veci koja se uvjerila kaze da i ide lijepo to treba valjda tako prihvatit;)
Kada budu te trke javite da se to vidi:icon_smile:
Pike_gti ja cu tebe zakacit pa hajmo za njima:lol::lol::lol:
 
Legend
Pike_gti ja cu tebe zakacit pa hajmo za njima:lol::lol::lol:


:lol::lol::lol::lol::lol:

Nesto kontam sto se ljudi inace razbacuju sa trbinama od touarega.
Prvo je bilo furka imati ona crvena slova, poslije godinu dana odjednom svi pocrvenise.

Kasnije je bila furka imati cipovano auto, odjednom svi u gradu nose one male crvene papricice tuneline, sad evo vidim poceli i SM naljepnice da ljepe i ko je cipovo i ko nije.

Sjecam se kad je Nurija ubacivao turbinu od Touarega u svog Golfa, pa nije odgovarala pa moro traziti drugu, pa mu Hota prepravljo svasta nesto, dao je para i para da to napravi, i vremena i vremena je proslo, pa je zbog te turbine moro ponovo cipovat golfa pa pravio dvije elektronike, dva prekidaca, sinter lamelu jer je opna non stop crkavala, nema sta nije.

Kod nas ubacuju turbine sad ko da su igracke.
 

Lav

Član
stavi gljivu, dobices jos 50 konja
izvadi lonce i to ti je dodatnih 50
nakon svega stavi jos jedan cip na sve to i imas ravno 850 konja
 
Član
Lav je napisao(la):
stavi gljivu, dobices jos 50 konja
izvadi lonce i to ti je dodatnih 50
nakon svega stavi jos jedan cip na sve to i imas ravno 850 konja

pusti ti Lava on je ljubomoran , pa stvarno drug sto si tako ljubomoran, hoces da covjeku nesto ode sa gljivom i skidanjem lonaca , nista samo ti ostavi sve kako jest prica se i ovako da leti auto
 
Član
Passat u covjeka je extra i jedina zamjerka su diode koje mi se ne svidjaju i bolje bi bilo da si ih stavio u grilju iznad maglenki kao na S6:icon_smile:

PS.Daki kod mene je trurbina od VOLVA FH 700 u gepeku mi stoji:D mada bi najvise volio da svi poskidamo chipove i onako kako ga je fabrika napravila da se potegnemo:icon_smile:
 
Član
ima li kakvih ljepsih slika

passat je stvarno fin

jesi li stavljao nove farove sa LED pozicijama
ili je nesto prepravljano ?

koliko su ostali farovi ?
 
Član
Odlican pajooo... Vozo se u njemu i autich stvarno leti jos ga i ti Rile ne stedis al nikako :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top