PASSAT TDI 130+50 ks

PASSAT TDI 130+50 ks

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
KRVOLOK je napisao(la):
Koja ti je turbina od tuarega?

Kakva ti je izduvna grana?

i mene bas interesuje
i gdje je cipovano auto ?

sto se tice stylinga, mjerica, samo daj nam vise podataka u mehanici, i performansama to mi je zanimljvije :icon_smile:
 
Član
Masku bez znaka mozes uzet u taxi baru... evo ti kontakti pa se cuj s nnjima izaberi sta ti se svidja i salju ti na kucnu adressu :) a highline lajsne www.nipex.ba al mislim da ce te izac skupo da se useres jedino da vidis po otpadima mozda... mada i ako ima to se razgrabi... probaj ovdje www.ilma.ba... pozz


http://www.taxi-barauto.com

taxi-bar@gradiska.com

info@taxi-barauto.com

telephon +387 51 835 999 837-501.
 
Član
ima 6 brzina, neznam od kojeg je tuarega turbina, a cipovan je u zivinicama u đug auto, a sto se tice izduva sve je skinuto ima samo zadnji lonac, i turbina je non stop odvrnuta, sad cu stavit k&n filter, samo neznam dje da ga nadjem i posto je ?
 
Član
rile druze pa nemoze to tako:icon_smile:

Turbina nemoze da radi non stop na 100 % jer bi ti se motor raspao a zajedno sa njim i turbina

Druga stvar ako imas turbinu od tuarega onda moras sve mjenjati od grane,crijeva...jer ta turbina nepase na PD motor bez prepravki i kad je stavis na poptuno kontra strani dobijas ulaze-izlaze naspram sadasnje turbine pa se sve mora izmjestiti i nanovo savijati da bi to radilo.
To zajedno je sve puno para i veliki zahvat i da si to radio sigurno nebih to zaboravio tako lako :)

Neznam ko te je slagao da imas turbo od tuarega ali uslikaj mi granu svoju pa cu ti reci sta je kod tebe ako neces vise da zivis u zabludi:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top