Passat b6 TDI

Passat b6 TDI

Član
Izasao jeste..promjenjeni svi sarafi ispod od subframe-a i stabilizator stanga..jedna mandjetna..provozali auto sve super..pri vracanju u garazu opet isto..Popnem desni tocak prednji na trotoar smotam puni lijevo i taman kad sidjem opet kvrcne kao da se nesto prelomi preko pola..i tako svaki put..U voznji naglo zakocim zakvrca tocno ispod nogu..iako je sve pregledano i promjenjeno opet isto sranje..Ubio me bog sta da dalje cinim al znam da me toliko nervira uffff..Kako god ide nekakvu spravu di se valjda moze trest ubrzavat ljuljat pa se moze cut nemam pojma sta tocno i kako...Sumnjam kad je na dizalici nema tezine da ga pritisne pa se tesko moze i cuti sta je..valjda na toj spravi se moze otkrit..kosta i zivaca a bogami i para
 
Član
Hmm..Zamijenjen mi je klinasti remen ali vec se cuje da cvili kad upalim auto..Kako mi od zene brat ima isto auto pogledam kod njega danas pored remenice i u njega ono kad radi auto ona "vaga" ne znam jel se tako zove kad se remen stavlja sto se moze pomjerit polugom da se remen skine il stavi u mene previse vibrira i trese kad motor radi i ponekad se cuje kao tak tak..Ima kao neki saraf da viri i ispod sam vidio ima kao nesto urezano malo osteceno..Kod njega taj saraf stoji tocno na sredini..a meni skoro pa skroz na vrhu..jel moguce da mi nije dovoljno remen stegnut da je skroz popustan..Evo i slika..skontacete o ceme govorim...Ima oznacio sam crtom di bi trebo da bude..tako je bar kod ovog drugo auta iako su isti...
 

Prilozi

  • 20180528_203614.jpg
    20180528_203614.jpg
    785,9 KB · Pregleda: 45
  • 20180528_203636.jpg
    20180528_203636.jpg
    783,8 KB · Pregleda: 43
Promjeni plivajucu remenicu alternatora spaner mikro remena i remen i nece vise skljocat
50KM remenica
65KM spaner
20-25KM remen zavisno od proizvodjaca
 
Član
E hvala..To sam bas nedavno uradio i sad je sve uredu...Sad nesto lupka tocno ispod di dodju pedale od gasa i kocnice...U biti tocno ispod rucice mjenjaca..malo naprijed..Izgleda da letva volana kucka iako se sa svim normalno ponasa..i pri naglom ubrzavanju cuje se brzo tak tak tak...Kad silazim sa trotoara desnim tockom kvrcka nesto...sve isti zvuk daje..neko govori letva neko poluosovine..ma ko ce ga znat vise sta je
 
Član
Nije do para...Koliko sam para ulozio jos da ga prodam za manje vise istu cijenu za koju sam ga i kupio..Zar nije logicnije popravit to jos nesto uraditi servise i voziti bez problema...Inace ko ulaze puno u auto to auto mu je ko i vjencanica..zauvjek tvoje...Prodat moze samo na otpad kad skroz crkne...A uostalom sluzi svrsi...Preseljavo u novi stan nikakav kombi mi nike trebo za namjestaj...Dnevno 70 km prelazim tako da sto se mene tice polovno auto da je ne znam koje marke za neko vrijeme ista situacija bi mi bila kao i sa passatom...U bosni jednim godisnje servis i deri dalje
 
Top