Passat B6 2.0 TDI

Passat B6 2.0 TDI

Član
dugo nisam bio na forumu a ni pratio stvari, tvoja tema seha me nagoni da sredim sesticu od starog. ista boja isto sve, nije se dugo nista radilo... svaka cast
mozes li u pm reci gdje si nabavio sjedista?
Sto puta sam razmisljao da ga prodam ali mi zao. Niko nece cijeniti trud , vrijeme i novac koji sam ulozio u njega.
Imas pp.
 
Član
To definitivno, sve sto slazes to je za svoj gust. Malo tko od kupaca ce to prepoznati, svi idu na foru star je toliko i toliko pa kilometara bla bla. Ali zasluzuje imat malo vecu cijenu, jbg ipak ima opreme. Ja se uvik drzim one da svaka roba ima svog kupca
 
Član
Da mi je neko rekao da ces od onog incidenta sa farovima na kraju ispasti neko ko stvarno ima ukusa za sredjivanje auta, ne bih mu vjerovao.. Aferim! :D
 
Član
Uzeo sam u petak neke felge u Sarajevu pojeftino. U pitanju su Alutec (model Storm cini mi se) 18" 8J ET45 sa nekim gumama (nisu za pohvaliti) koje su nebitne...
Plan jj bio da ih mozda malo osvjezim i prodam a usput sam htio da vidim kako ce 18-ke lezati na passatu posto sam planirao na proljece preci na 18-ke tockove.
Jucer sam ih montirao i bacile su me u dilemu sta da radim sa njima...Da li da ih prodajem ili ostavim sebi s tim da bih morao samo druge gume uzeti, u boljem stanju.
U prilogu su slike pa da cujem vase misljenje...
Dosta njih mi je reklo da dobro leze. Mislio sam da ce biti veca rupa izmedju blatobrana (ruba) i gume ali i nije toliko strasno.
Mozda bi legle neke opruge da se spusti max. 2cm ali onda cu izgubiti na udobnosti a to mi ne stima jer puno putujem.
Inace, u planu sam imao da stavim model Chikago , originalne za ovog passata u 18" izvedbi ( postavit cu sliku ).
20190223_164647.jpg 20190223_164638.jpg 20190223_164657.jpg 20190223_164709.jpg 20190223_164716.jpg 20190223_164732.jpg 20190223_164738.jpg 20190223_164752.jpg

U planu su bile ovakve, Chicago model:
037.jpg

024.jpg
 
Član
Chicago modela slabo ima kod nas. Na piku mislim 3 oglasa ali nisu u nekom stanju a i poskupe su mi realno gledano.
Mislim da necu smjeti spustati jer ga svaki mjesec bar jednom natovarim poštenski i puno mi legne. Ako stavim jos opruge onda bi bila zeznuta situacija.

Nista...Onda ako ima neko zainteresovan za felge sa slika u kompletu sa gumama moze se javiti da mu prodam. U ovo dan-dva cu ih srediti i idu na pik. Cijena cca 400 KM.
 
Član
Chicago bolje ili neke druge ove mu ne leze par po mom misljenju i ove blatarice kad bih skinuo dobio bih mnogo ljepsi izgled :D
 
Član
Neka blatarica, meni se bas svidjaju.. a i svidja mi se kad mi kamenje ne leti po sajbi :D
Jesi razmisljao o Monte Carlo felgama? Meni su one nekako najljepse sto se tice B6... jednostavne, a upecatljive :D
 
Član
Blatarice nema sanse da skinem. Maksuz sam ih nabavio.
Monte carlo su 17ke a imam vec lijepe 17ke sa dobrim ET-om koje sam ljetos koristio. Sad sam planirao ici na 18ke za ljeto a 17ke koje sam do sad ljetos vozao idu za zimu. Ove cu prodati koje su mi trenutno, vozao ih jednu zimu. Bice mi visak.
 
Top