Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav drugari, na autu je se radilo dosta toga, ispolirao sam citavo auto jos jednom rucno, uradio sam izduv novi, isplirao farove i promijeno sam onu posudu za vodu u motornom prostoru stavljena je nova sledecih dana slijedi mali servis evo slika:
Poliranje:
JuEczA2.jpg

6FFhSgV.jpg

zJP5OD7.jpg

NnliQwk.jpg

Izduzv:
MTVqY1m.jpg

w3MFXGo.jpg

eiID5uW.jpg

I0RAzq7.jpg

Jedna slika sa drugom:
8BByMlD.jpg

Potrosnja od danas :D
L6un3aL.jpg

I jos jedna onako:
dTvg07q.jpg
 
Pretpostavio sam da je to, ne smeta ni meni kad znam da je zbog gluposti. Jedino da ti upali neku gresku a ti i ne znas jer svijetli CE stalno zbog sonde
 
Evo snimak mada je auto radilo na nekih 1100 obrtaja jer je upaljeno rano ujutru ali to je taj zvuk, izmedju 2000 i 3000 obrtaja hoce i da pukne iz auspuha ponekad kad ga bas potrefis, ali sve u svemu dok se auto normalno vozi u opste ne smeta u kabini nista. Znaci od katalizatora skroz do zadnjeg lonca je cijev 60mm od zadnjeg lonca idu ove 2 cijevi 50mm i s tim da sam ocaj put izbacio i srednji lonac, ostao je znaci samo zadnji protocni lonac....
 
Član
Evo snimak mada je auto radilo na nekih 1100 obrtaja jer je upaljeno rano ujutru ali to je taj zvuk, izmedju 2000 i 3000 obrtaja hoce i da pukne iz auspuha ponekad kad ga bas potrefis, ali sve u svemu dok se auto normalno vozi u opste ne smeta u kabini nista. Znaci od katalizatora skroz do zadnjeg lonca je cijev 60mm od zadnjeg lonca idu ove 2 cijevi 50mm i s tim da sam ocaj put izbacio i srednji lonac, ostao je znaci samo zadnji protocni lonac....
Zvuk je extra na leru kakav je odaziv na gas u vožnji i to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top