Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
@CUPRA SX bas to hahah, mislim da ne postoji americki film da se bar jedan volvo ne provoza u njemu, a ni ja da ne govorim curi il kome vec eno volva :p
Znam,ovo je 850, dugo se vremena vec lozim na njega, jos da je R, strasan turbak,istinski svedan,mozda bude nekad :D
Volvo obozavam,ali nikada nisam krio ni ljubav prema bembari haha :p
Nego passat perverzan, s obzirom da i ti dosta putujes dobro mozes voziti ovako,ja bio dosta veci s volvom pa pizdio dok nisam skinuo haha
 
@CUPRA SX bas to hahah, mislim da ne postoji americki film da se bar jedan volvo ne provoza u njemu, a ni ja da ne govorim curi il kome vec eno volva :p
Znam,ovo je 850, dugo se vremena vec lozim na njega, jos da je R, strasan turbak,istinski svedan,mozda bude nekad :D
Volvo obozavam,ali nikada nisam krio ni ljubav prema bembari haha :p
Nego passat perverzan, s obzirom da i ti dosta putujes dobro mozes voziti ovako,ja bio dosta veci s volvom pa pizdio dok nisam skinuo haha
Hvala brate moj, volvo je bio i ostao jedna opasna masina po tome sam te i upoznao po tome cu te i pamtiti msm po volvu :)
Jbg znas kako ove gewinde su jako udobne tako i da mi nije neki problem, problem su jedino kad je asfalt poprecno presjecen pa onda zna dobro udariti ali ne zbog gewinda nego i zbog tankih guma ali jbg sta je tu je malo se vise pazi kako se vozi i to je to :)
 
Član
+30 KS :D
10389998_460982534063244_6382854339463127807_n.jpg
Jel ovo booster dole il se to meni cini
 
Jel ovo booster dole il se to meni cini
Tako nekako :)
N75 Ventil je to on kotrolise boost od turba, ali ovo je malo ojacani N75 takozvani "Race Ventil"
I ispod njega ima i Pop off od RS6 (zatvoreni sistem)
Po specifikacijama on sa Pop off-om od RS6 sto sam stavio daju 30KS i 20NM
Ali bice uskoro test na valjcima pa cemo vidjeti da li je to to, ja sam primjetio razliku pogotovo u nizim obrtajima dosta bolje vuce.
 
Super Moderator
uh, cisto sumnjam da ces tu dobiti 30KS, jer sa 150 na 220 tesko bez drugog turba :) al cekamo valjke! ne mislim na tvoje valjke od tockova nego dyno :D ove felge super stoje!
 
uh, cisto sumnjam da ces tu dobiti 30KS, jer sa 150 na 220 tesko bez drugog turba :) al cekamo valjke! ne mislim na tvoje valjke od tockova nego dyno :D ove felge super stoje!
Brate nije to sa 150 :)
On je chipovan bio vec na 196KS i 300NM
Sad od prilike sa ovim ventilom i pop off-om trebao bih imati barem 10, 20 vise, ali nista bez valjaka i ja kazem, moram otici u Gradisku sad sledeceg mj da izmjerim snagu, pa ako nebude nesto valjalo moram da odrade mapu po ovim stvarima jer i izduv cu sada raditi drugaciji.
 
Član
Tako nekako :)
N75 Ventil je to on kotrolise boost od turba, ali ovo je malo ojacani N75 takozvani "Race Ventil"
I ispod njega ima i Pop off od RS6 (zatvoreni sistem)
Po specifikacijama on sa Pop off-om od RS6 sto sam stavio daju 30KS i 20NM
Ali bice uskoro test na valjcima pa cemo vidjeti da li je to to, ja sam primjetio razliku pogotovo u nizim obrtajima dosta bolje vuce.
Dobra stvar u mene je kolega stavio isto osjeti se dobr
Tako nekako :)
N75 Ventil je to on kotrolise boost od turba, ali ovo je malo ojacani N75 takozvani "Race Ventil"
I ispod njega ima i Pop off od RS6 (zatvoreni sistem)
Po specifikacijama on sa Pop off-om od RS6 sto sam stavio daju 30KS i 20NM
Ali bice uskoro test na valjcima pa cemo vidjeti da li je to to, ja sam primjetio razliku pogotovo u nizim obrtajima dosta bolje vuce.
Cim sam vidio sliku znao sam heeh i ja cekam chip pa isto stavljam pa vidjecemo sta ce i koliko biti a svakako javi za valjke
 
Dobra stvar u mene je kolega stavio isto osjeti se dobr

Cim sam vidio sliku znao sam heeh i ja cekam chip pa isto stavljam pa vidjecemo sta ce i koliko biti a svakako javi za valjke
Ma ne da se osjeti malo nego se osjeti bas pogotvo u niyim obrtajima bas ga potjera, ne osjetis turbo rupu uopste skoro.
Ali ni ja nisam osjetio toliko kad sam stavio samo N75 tek kad sam stavio ovaj pop off od RS6 sam osjetio bas dobru razliku :D
 
Član
Pa to i jest bit tog ventila samo ti na njemu dirigujes pritisak turba jesi kopco cukicu da vifis koliki ti je pritisak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top