Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Reko sam 66 put pasat je vrh samo pazi sa ljetim gumama da te nebi skupo kostalo :)
Ne znam gdje si ti al mislim da je u austriji 300e kazna i moras odma kupit zimske gume i jos platit slep sluzbu da te odvezu do vulkanizera
 
Reko sam 66 put pasat je vrh samo pazi sa ljetim gumama da te nebi skupo kostalo :)
Ne znam gdje si ti al mislim da je u austriji 300e kazna i moras odma kupit zimske gume i jos platit slep sluzbu da te odvezu do vulkanizera
Hvala brate, ja sam u Svicarskoj i ovd nisu obavezne zimske gume ali ako napravis nedaj boze neki udes ili bilo sta ti si automatski kriv, al sto se tice ljetnih guma smije se voziti.
Isto tako cito sam pravila za Italiju i za Sloveniju kud prolazim kad idem kuci i kod njih isto nisu obavezne zimske gume ali sara mora biti minimalno 4,5mm na ljetnoj gumi stim da imas lance u autu. :)
 
Član
Tako je bilo i u austri al je ja mislim od prosle godne zakon izmjenjen da od 1.11 moras imat na autu zimske gume bio snijeg il ne bio
Ali lance ne moras imat
 
Član
Inače mi se sviđa ovaj model Passat-a, a o tvom da ne govorim. Svaka ti čast, sve što radiš ima stila i to je ono što se traži. RESPECT! ;)
 
Član
taj dio italije odakle ti prolazis kad ides iz svice sigurno nema snijega po putu, a i upravu si za zimske gume, u it nisu obavezne, ne znam jesu li to ikad ikome kontrolisali. passarati je nema dalje
 
Stigle mi gumice napokon :D
Za koji sekund sam se bio prestravio jer na naljepnicama sto su na gumama pise da su gume 235/40 R18
A meni trebaju 235/35 R19 al sva sreca stigle su pravilne kad sam raspakovao iz folije bila je prava dimenzija na njima.
Evo par slika:
GtoEdO6.jpg


MLzK9rJ.jpg


Mala demonstracija sirine :)

L7bWKaL.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top