Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prelijep passat, baš mi se sviđa :cool: Nemoj više ništa dirat, jedino se poigraj sa spuštanjem... Savršen karavan ;)

Franki je napisao(la):
Ma nebi se ono trebalo guliti ako se kvalitetno uradi. ;)

Primer, baza ili filer i neće se gulit... ja sam uradio masku zimus, samo ošmirglo, primer i boja iz doze... nigdje se nije ogulilo... a jednom sam radio na starom autu, samo sprejem prešo kroz par dana se počelo gulit... Ja bih ofarbo sve donje dijelove, samo nemoj i ove rešetke, to je onda ciganluk... Ako su matirale i njih osvježi crnom to uvijek dobro dođe.
 
zlajaaa je napisao(la):
Prelijep passat, baš mi se sviđa :cool: Nemoj više ništa dirat, jedino se poigraj sa spuštanjem... Savršen karavan ;)

Franki je napisao(la):
Ma nebi se ono trebalo guliti ako se kvalitetno uradi. ;)

Primer, baza ili filer i neće se gulit... ja sam uradio masku zimus, samo ošmirglo, primer i boja iz doze... nigdje se nije ogulilo... a jednom sam radio na starom autu, samo sprejem prešo kroz par dana se počelo gulit... Ja bih ofarbo sve donje dijelove, samo nemoj i ove rešetke, to je onda ciganluk... Ako su matirale i njih osvježi crnom to uvijek dobro dođe.



Hvala druze ;)

Ne znam sad kazem, razmislit cu dobro dali da uradim tako.
Znam ja da je lepse barem 40% kad se sve to ofarba vidjecu sad na ljeto mozda i ofarbam :)

LP
 
;)

7.jpg
 
Poz prijatelji, evo samo da se javim, i da malo osvjezim temu.
Kupljene su sledece stvari:

1. Sport Grill R32 Look
jo3bg853653doe.jpg


2. Sportske opruge Vogtland
Dummy_vogtland1.jpg


3.Ulje Motul 15W30
Motul8100max5W30.jpg


4.Svjecice NGK Laser Platinum
6952669637_0179b06e55_o.jpg


5.Xenoni H7 6000k
hidoutput001ky1.jpg


To je to za sada, i planiram skidanje kartera a zatim i potpuno ciscenje kartera i svih crijeva od ulja.
LP ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top