Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala druze, sto se tablica tice lijepio sam ih silikonom nekim za lim i drzi vec 4 god, a sto se tice ove trake 3M nisam bas zadovoljan bio, prvo sam njome bio zalijepio i drzalo je mozda od prilike godinu dana posle nakon nekoliko pranja kecerom pocela je spadati prednja tablica jer jak pritisak iz kecera ju hoce odlijepiti, tako da sam kupio ovaj silikon za lim sto limari koriste za oluke i njime zalijepio i evo vec 4 god drzi super,ili kupis onaj silikon za sajbe i njime zalijepi. LP

Ljepilo za sajbu je isto dobra varijanta ali sa primerom pa te kosta 20e na kraju...za 3M nemoguce ili nisi dobro odmastio branik ili je neka fals bila :/
 
Ljepilo za sajbu je isto dobra varijanta ali sa primerom pa te kosta 20e na kraju...za 3M nemoguce ili nisi dobro odmastio branik ili je neka fals bila :/
Ja sam kupovao ljepilo za sajbu sve u jednom ne treba primer i nije skupo oko 15KM je bilo to ljepilo i dihtovali smo cak i farove na jednom golfu 4 i super drzi vec god dana ne pravi se ni kondez ni nista :)
A ne znam kupio sam naj skuplju traku nije bila bas fus, jednostavno nije drzala jbg.
 
:D
12241200_509044735923690_7755871336768844694_n.jpg
 
Nisam dugo pisao, nemam vremena a i ovaj forum nije ono sto je nekada bio pa me i ne privlaci nesta, ali evo da vas pozdravim sve redom i da podijelim sa vama novinu oko maske sto sam odradio.
Ima jos par novina kao sociva u farovima iz audia s6 2010 god i jos par stvari koje nisam stigao objaviti....
jMn7fET.jpg

1P3zqXS.jpg

Vj8bPjb.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top