Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Passat B5.5 Highline 1.8T - 19" HH (220PS 320NM CHIP-TRONICS)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Fin Passat neka je sa srecom da se navozas,ima fine opreme ali nije bas full.

Nego drugo mi nesto za oko zapade,citiram te:''Cim sam ga kupio radio veliki servis + mjenjao diskove i disk plocice + svjecice, bobine, turbo ganc nov stavio, stari bio poslab imao par pukotina, katalizator nosio na ciscenje jer auto nije vozeno 2 godine bilo garazirano sve zivo bilo zacepilo pa cak i katalizator zalijepio''

Ovo sve pobrojano ako si zaista izmjenio,jesi li ti siguran da je on presao onoliko koliko pise na satu?
Kod mene isto 1.8T motor,gazi 270 hiljada pa ni priblizno nije od toga nista zamjenjeno(hvala BOGU),jos tiptronic mjenjac :icon_question: I auto u perfektnom stanju sto se tice svih tih komponenti:icon_rolleyes:
 
Administrator
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Odlično izgleda passat na slikama :) Nek je sa srecom :)

A također bi isto upitao kao što je kolega Lexillium te pitao oko kilometraže. Čim sam otvorio temu vidio sam godište i kilometražu i to mi je bilo sumnjivo :) Tako puno godina, a tako malo kilometara.
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Evo odradio sam nesto na brzinu u PS + sam i zatamnio stakla, znaci sve je to bilo na brzinu, tako da nemoj zamjeriti ako nije bas sve simetricno :icon_rolleyes:

 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Mašina nema šta, ako si u mogucnosti stavi novije retrovizore sa zmigama bilo bi mu extra;)
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

almyr je napisao(la):
DObar passat fina oprema i fine OEM felgice, ovo su po meni najljepse sto su izbacene za passata 3bg u serijskoj proizvodnji, a ocuvan je pravoo, sretno i puno predjenih kilometara druze!

Hvala prijatelju moj, sve je faricko na njemu trenutno nisam nista dirao jedino CD-Player sam stavio taj Sony.
Ima par ogrebotina na zadnjem braniku al ce mo i to rijesiti na ljeto :)

VV-Driver je napisao(la):
premoćan pasaner :)

Hvala :)

ArminM je napisao(la):
odlican auto, vidi se da je stvarno jako dobro ocuvan. prava jedna krstarica, motor odlican, neka je sa srecom, da se navozas pa promijes za jos boljeg:cool:

To si u pravu da je ocuvan vidi se bas u unutrasnjosti da nikad cigara nije zapaljena ili tako nesta slicno, motor je prica za sebe :)
Hvala prijatelju i ti takodje :)

menso206 je napisao(la):
fin pasat ;) samo bi ja unutra tu lamperiju ofarbao :icon_smile:

Haha ma neka je za sad ne bode mi toliko oci al vidjecemo sta ce mo ne cunira mi se nista po njemu farbanje ovo ono samo OEM dijelivo :)

Lexillium je napisao(la):
Fin Passat neka je sa srecom da se navozas,ima fine opreme ali nije bas full.

Nego drugo mi nesto za oko zapade,citiram te:''Cim sam ga kupio radio veliki servis + mjenjao diskove i disk plocice + svjecice, bobine, turbo ganc nov stavio, stari bio poslab imao par pukotina, katalizator nosio na ciscenje jer auto nije vozeno 2 godine bilo garazirano sve zivo bilo zacepilo pa cak i katalizator zalijepio''

Ovo sve pobrojano ako si zaista izmjenio,jesi li ti siguran da je on presao onoliko koliko pise na satu?
Kod mene isto 1.8T motor,gazi 270 hiljada pa ni priblizno nije od toga nista zamjenjeno(hvala BOGU),jos tiptronic mjenjac :icon_question: I auto u perfektnom stanju sto se tice svih tih komponenti:icon_rolleyes:

Druze moj ja sam to sve izmijenjo radi moje sigurnosti, jer kad kupis auto nikad nemozes bit 100% siguran u kakvom je stanju.
A ja idem na daleke relacije sa njim u Svicarsku pa uvjek se covjek plasi da se nesta ne desi u putu razumjes me?
Sigurno je preso jer nije vozen vise od 2 godine, 2,3 godine je garazirano i vidi se na motoru bas kaze majstor.

pioneer_09 je napisao(la):
Odlično izgleda passat na slikama :) Nek je sa srecom :)

A također bi isto upitao kao što je kolega Lexillium te pitao oko kilometraže. Čim sam otvorio temu vidio sam godište i kilometražu i to mi je bilo sumnjivo :) Tako puno godina, a tako malo kilometara.

Hehehe i meni je bilo sumnjivo dok nisam otjerao na servis provjerio kilometrazu i majstor mi je rekao da je sve kako i jeste, i opet nisam vjerovao ni tom majstoru dok nisam otjerao auto na servis drugi i kad su ljudi poceli da skidaju svjecice ono jos uvjek one prve originalne njegove svejcice znaci fabricke.
I kazem ti nije vozen 2,3 godine.
LP

Astra f je napisao(la):
pasat je čudo, svaka čast, i sretno sa vožnjom:)

Hvala druze :)

bojanDC je napisao(la):
Evo odradio sam nesto na brzinu u PS + sam i zatamnio stakla, znaci sve je to bilo na brzinu, tako da nemoj zamjeriti ako nije bas sve simetricno :icon_rolleyes:


Haha nije da si ih zatamnio nego si ih bas bas zatamnio hahahah salim se :D
Pa dobro to da stakla zatamnim i nije tako lose al nebih smjeo prednja, a sto se felni tice nekako mi te ne pasu bas.
hvala lp :)

Eko10 je napisao(la):
Passat je sto se kaze mrak ;) zelim ti puno predjenih kilometara

Hvala prijatelju :)

Amer-civic je napisao(la):
Mašina nema šta, ako si u mogucnosti stavi novije retrovizore sa zmigama bilo bi mu extra;)

I ja sam o tome razmisljao al to su sitnice prvo mi se stavljaju vece felne pa posle ostalo :)
 
Administrator
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

bojanDC je napisao(la):
Evo odradio sam nesto na brzinu u PS + sam i zatamnio stakla, znaci sve je to bilo na brzinu, tako da nemoj zamjeriti ako nije bas sve simetricno :icon_rolleyes:


e jesi ga i zatamnio :lol: :lol: ovo bar nije tesko nauciti kako se radi u ps-u :lol:
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

pioneer_09 je napisao(la):
bojanDC je napisao(la):
Evo odradio sam nesto na brzinu u PS + sam i zatamnio stakla, znaci sve je to bilo na brzinu, tako da nemoj zamjeriti ako nije bas sve simetricno :icon_rolleyes:


e jesi ga i zatamnio :lol: :lol: ovo bar nije tesko nauciti kako se radi u ps-u :lol:

Nemoj zezat covjek je odradio posteno haha :D
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Opet kazem nek je tebi to auto sa srecom da ga se navozas dugo,dugo bez i najmanjeg kvara;)

Ali mi pravo bas cudne onda dvije stvari:
kako je moguce da je katalizator bio zacepljen na toj kilometrazi,i diskovi potroseni.Turbo hajde manje vise nije mjerodavan...

A druga stvar koju ti kazes,je ta da si sve zamjenio zbog svoje sigurnosti,pa jarane koliko je onda tebe to auto izaslo? Zar nisi mogao onda kupiti nesto novije sa manje kilometara da ne mjenjas nista???
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Lexillium je napisao(la):
Opet kazem nek je tebi to auto sa srecom da ga se navozas dugo,dugo bez i najmanjeg kvara;)

Ali mi pravo bas cudne onda dvije stvari:
kako je moguce da je katalizator bio zacepljen na toj kilometrazi,i diskovi potroseni.Turbo hajde manje vise nije mjerodavan...

A druga stvar koju ti kazes,je ta da si sve zamjenio zbog svoje sigurnosti,pa jarane koliko je onda tebe to auto izaslo? Zar nisi mogao onda kupiti nesto novije sa manje kilometara da ne mjenjas nista???

Ne znam, znam da je bio zacepljen katalizator i da je se morao ocistiti, a durgo diskovi nisu bili potroseni toliko da se moraju mijenjat jedan je bio za tokarenja a ovi ostali su dobri 80%, al sam ja sve zajedno zamijeno jer sam naletio an dobre njemacke diskove.
Izasao me je 12 000km a za te pare nemozes nac nista bolje, mozes al su pretezno automati ili su novija auta koja su presla preko 300 000km sto ja nisam htjeo. :)
 
Član
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

Extra Pasa !
Svaka cast sve najbolje !
Video sam da razmisljas da mu stavis neke druge alu felge iskreno ti preporucujem VW Lepeze 18,19-ke one mu leze savseno!


Pozzz....
 
RE: Passat B5.5 Highline (1.8T)

coavida je napisao(la):
Extra Pasa !
Svaka cast sve najbolje !
Video sam da razmisljas da mu stavis neke druge alu felge iskreno ti preporucujem VW Lepeze 18,19-ke one mu leze savseno!


Pozzz....

Hvala druze :)
Da razmisljam al tek na ljeto, ok vidjecemo :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top