Passat B3 zatamniti zadnje sajbe DA,NE?

Passat B3 zatamniti zadnje sajbe DA,NE?

Član
normala je napisao(la):
zato sto su kod njih fabricki stakla tonirana a kod onih sto nije fabrika placaju kazne kao sto bi i ti da to uradis ;)

Aha hvala na objasnjenu,nisam nikako to skontao ozb.
A cekaj hocu li placati kazne i ako zatamnim samo bocna stakla ova od zadnjih sjedista i od gepeka?
 
Član
hahahaha druze ispade da ti nas za meze uze ovdje, znaci prednju i zadnju sajbu NE MOZES ZATAMNITI, prednja bocna stakla ISTO TAKO NE MOZES, samo zadnja bocna stakla SMIJES, ako sam pogrijesio neka me neko ispravi ...
 
Član
normala je napisao(la):
hahahaha druze ispade da ti nas za meze uze ovdje, znaci prednju i zadnju sajbu NE MOZES ZATAMNITI, prednja bocna stakla ISTO TAKO NE MOZES, samo zadnja bocna stakla SMIJES, ako sam pogrijesio neka me neko ispravi ...

E pa tako mi recite jebg ti :p
Znaci zatamniti samo zadnja bocna stakla i to je to :p
 
Član
imas li kakvu bolju slika pa da ti odradim u photoshopu da vidis kako ce to izgledati.....po zakomu ne smijes zatamniti zadnju sajbu ali ja koliko znam dosada nisu nikoga peglali samo zbog zadnje sajbe....:))
 
Član
mahe007 je napisao(la):
imas li kakvu bolju slika pa da ti odradim u photoshopu da vidis kako ce to izgledati.....po zakomu ne smijes zatamniti zadnju sajbu ali ja koliko znam dosada nisu nikoga peglali samo zbog zadnje sajbe....:))

Hvala ti druze ali nemoj se muciti bez veze uzet cu sutra crne folije 30% mozda i 50%. Pa da ja gledam danas covjek u fiata punta zatamnio i bocne i zadnju i ja ga pitam kako smijes on kaze za sto nebi smio,i kaze da nije imao problema sa policiom. poz
 
Top