Passat B3 zatamniti zadnje sajbe DA,NE?

Passat B3 zatamniti zadnje sajbe DA,NE?

Član
Ovako evo vam moja ladja pa mi kazite dali da zatamnim zadnje sajbe do prednjih vrata one 4? evo slika auta.
http://img806.imageshack.us/img806/5149/dsc04181o.jpg
 
Član
svaki karavan fino izgleda zatamnjen, moja preporuka zatamni, ne previse tamno posto je boja vozila tamna, neka normalna nijansa ce biti odlicna;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
svaki karavan fino izgleda zatamnjen, moja preporuka zatamni, ne previse tamno posto je boja vozila tamna, neka normalna nijansa ce biti odlicna;)

Sta mislis nekakve plave malo blaze?
Ili crne ali ne bas skroz crne da se providi i s vana malo kroz njih? :icon_smile:
 
Član
ma kakve te plave spopale, slazem se sa kolegom, crne uzmi, nekih 30% je sasvim ok, odma ce biti drugi auto:cool::cool:
 
Član
zadnju sajbu nesmijes po zakonu, a to tvoj pasat ima vise zadnjih sajbi pa pitas zatamnit zadnje sajbe
 
Član


caus je napisao(la):
zadnju sajbu nesmijes po zakonu, a to tvoj pasat ima vise zadnjih sajbi pa pitas zatamnit zadnje sajbe

Hehehe zadnje sajbe msm od ovih prednjih pa nazad :)
A da vidjeo sam ja da se ne smije zadnja zatamniti,a smiju li se ove 2 prednje msm vozacova i suvozacova?
 
Član
acolik92 je napisao(la):


caus je napisao(la):
zadnju sajbu nesmijes po zakonu, a to tvoj pasat ima vise zadnjih sajbi pa pitas zatamnit zadnje sajbe

Hehehe zadnje sajbe msm od ovih prednjih pa nazad :)
A da vidjeo sam ja da se ne smije zadnja zatamniti,a smiju li se ove 2 prednje msm vozacova i suvozacova?



hehe smijes samo zatamnit stakla iza vozaca i suvozaca bez zadnje sajbe tj,nesmijes vozaceva i suvozaceva nikako zatamnit ako neces da palcas kazne;)
 
Član
caus je napisao(la):
acolik92 je napisao(la):


caus je napisao(la):
zadnju sajbu nesmijes po zakonu, a to tvoj pasat ima vise zadnjih sajbi pa pitas zatamnit zadnje sajbe

Hehehe zadnje sajbe msm od ovih prednjih pa nazad :)
A da vidjeo sam ja da se ne smije zadnja zatamniti,a smiju li se ove 2 prednje msm vozacova i suvozacova?



hehe smijes samo zatamnit stakla iza vozaca i suvozaca bez zadnje sajbe tj,nesmijes vozaceva i suvozaceva nikako zatamnit ako neces da palcas kazne;)


e pa tako mi kazi,ti mene zezas :p
Ma znam za ove 2 prednje sajbe,ali za zadnju nisam bio siguran.
A kako ova novija auta npr passat 6 ima sve zatamljene sajbe i prve 2 i zadnju i sve :icon_rolleyes:
 
Član
acolik92 je napisao(la):
caus je napisao(la):
acolik92 je napisao(la):


caus je napisao(la):
zadnju sajbu nesmijes po zakonu, a to tvoj pasat ima vise zadnjih sajbi pa pitas zatamnit zadnje sajbe

Hehehe zadnje sajbe msm od ovih prednjih pa nazad :)
A da vidjeo sam ja da se ne smije zadnja zatamniti,a smiju li se ove 2 prednje msm vozacova i suvozacova?



hehe smijes samo zatamnit stakla iza vozaca i suvozaca bez zadnje sajbe tj,nesmijes vozaceva i suvozaceva nikako zatamnit ako neces da palcas kazne;)


e pa tako mi kazi,ti mene zezas :p
Ma znam za ove 2 prednje sajbe,ali za zadnju nisam bio siguran.
A kako ova novija auta npr passat 6 ima sve zatamljene sajbe i prve 2 i zadnju i sve :icon_rolleyes:





joj jarane pa na autu imas samo dvije sajbe prednju i zadnju a ostalo su ti bocna stakla, a te dvije sajbe ne tamnis nikako, a to sto novija auta imaju to je fabricki i to je tako :lol::lol::D
 
Član
caus je napisao(la):
acolik92 je napisao(la):
caus je napisao(la):
acolik92 je napisao(la):


caus je napisao(la):
zadnju sajbu nesmijes po zakonu, a to tvoj pasat ima vise zadnjih sajbi pa pitas zatamnit zadnje sajbe

Hehehe zadnje sajbe msm od ovih prednjih pa nazad :)
A da vidjeo sam ja da se ne smije zadnja zatamniti,a smiju li se ove 2 prednje msm vozacova i suvozacova?



hehe smijes samo zatamnit stakla iza vozaca i suvozaca bez zadnje sajbe tj,nesmijes vozaceva i suvozaceva nikako zatamnit ako neces da palcas kazne;)


e pa tako mi kazi,ti mene zezas :p
Ma znam za ove 2 prednje sajbe,ali za zadnju nisam bio siguran.
A kako ova novija auta npr passat 6 ima sve zatamljene sajbe i prve 2 i zadnju i sve :icon_rolleyes:





joj jarane pa na autu imas samo dvije sajbe prednju i zadnju a ostalo su ti bocna stakla, a te dvije sajbe ne tamnis nikako, a to sto novija auta imaju to je fabricki i to je tako :lol::lol::D


sam ti mene zajebavaj pa brate ja sam ti 92 godiste i polozio sam prije 3 mjeseca i sta ti hoces od mene :p da znam sve o tuningu a? :p
 
Član
sto uporedjujes pasata 6 i tvog jbg i pitas se kako oni imaju ti nemas,po zakonu smijes zatamnit iza ledja vozaca i suivozaca bocna stakla i to je sto smijes zakonom,a ti mozes radi mene i prvu zatamnit ako zelis placat kazne ;)
 
Član
edo_benz je napisao(la):
sto uporedjujes pasata 6 i tvog jbg i pitas se kako oni imaju ti nemas,po zakonu smijes zatamnit iza ledja vozaca i suivozaca bocna stakla i to je sto smijes zakonom,a ti mozes radi mene i prvu zatamnit ako zelis placat kazne ;)

Pa ne,uporedjujem samo onako bez veze jer vidim sva novija auta imaju kao zatamljene sve sajbe msm i bocne i zadnju pa me to malo zanima kako oni smiju imati a ova starija auta ne razumes? :)
 
Član
zato sto su kod njih fabricki stakla tonirana a kod onih sto nije fabrika placaju kazne kao sto bi i ti da to uradis ;)
 
Top