Passat 5

Passat 5

izvini i ja sam se malo pogresno izrazio
to malo malo nije bas svakih mjesec dana
ja od kako sam ga kupio u februaru 2014 preso sam oko 50000km otprilike sam mjenjo na njemu to sto sam napiso,bilo je jos nekih sitnica ali nista skupo
kad sam ga kupio bas je lupo trap i to sam sredio ne znam kolko je to bilo evrica
i sad u februaru kad sam pikel radio moro sam mjenjat jednu polugu,ne znam tacno koju i ne znam kolko je para bila
i to je to
Aha to je sada već uredu,hvala.
 
Član
al ako uzmes u motorexu kompletan set trapa za 300km nemoj ocekivat da predjes 50000km
bolje uzmi u nipexu i plati 600km i onda si miran
bolje uzet orginal dio i prec lupam...50000km neg uzet kinesko sranje i triput mjenjat u tih 50000km pa izadje skuplja pita neg tepsija
;)
 
al ako uzmes u motorexu kompletan set trapa za 300km nemoj ocekivat da predjes 50000km
bolje uzmi u nipexu i plati 600km i onda si miran
bolje uzet orginal dio i prec lupam...50000km neg uzet kinesko sranje i triput mjenjat u tih 50000km pa izadje skuplja pita neg tepsija
;)
Ni za Golfa 2 na kojeg možeš sve stavljati ne uzimam u Motorexu, bolje polovan,nego kod njih.


Sta mislite koje bi auto bolje za prijevoz stvari. Da li golf 4 ili passat 5 karavani naravno, da natrpam u njega npr.300kg i dva čovjeka,sta mislite koji je kvalitetniji za to?
 
Član
al ako uzmes u motorexu kompletan set trapa za 300km nemoj ocekivat da predjes 50000km
bolje uzmi u nipexu i plati 600km i onda si miran
bolje uzet orginal dio i prec lupam...50000km neg uzet kinesko sranje i triput mjenjat u tih 50000km pa izadje skuplja pita neg tepsija
;)
jeb ga nema sanse da mu izdrzi odp.trap 5 godina da je ne znam ti od cega,plus ne vjerujem da mu tu od 600km dodje kompletno sve a da je original,mozda samo ramena.U motorexu dobije sve,obje strane sa stabilizatorima,sponama i krajnicama,plus ramena,plus godinu dana garancije i nije teknorot kineski,taj proizvodjac ima dugogodisnju tradiciju,radim kao prodavac u motorexu i nebitno,stvarno se pokazao super sa skroz malo reklamacija.Naravno,nista ne pomaze ako se takva vrsta vozila vozi cesto po selu i kojekakvim rupetinama...onda sve pada u vodu.
 
Član
ne znam uopste posto je u nipexu nego sam lupio duplo vise nego u motorexu,ali je po meni bolje sto je dobro na trapu ostavit fabricko,a sta je otislo kupit orginal
100% garantujem da ce tako duze trajat nego da se stavi sve novo iz motrexa,ebay-a i sta ti ja znam
dao sam primjer samo motorex posto je vec neko gore spomeno,ne znam uopste kakva je trgovina,i kakav kvalitet imaju :D
 
Član
Ni za Golfa 2 na kojeg možeš sve stavljati ne uzimam u Motorexu, bolje polovan,nego kod njih.


Sta mislite koje bi auto bolje za prijevoz stvari. Da li golf 4 ili passat 5 karavani naravno, da natrpam u njega npr.300kg i dva čovjeka,sta mislite koji je kvalitetniji za to?
Moram ti to reci, ali ti brkas babe i zabe, nemozes porediti Golfa i Pasata, to jednostavno niti su iste klase, niti slican kvalitet i bilo sta drugo, a zajednicko im je samo W na haubi...vozio sam oba i zato to kazem, i covjek sto je naveo cijene, koliko vidim je van BiH i zato su u Eurima, a to je kod nas bar u KM, naravno nije isti kvalitet ali... Ako covjek nema para, odn. manji iznos mu treba, i nije mu bitna udobnost i sve sto uz to ide nek uzme Golfa, a ti spominjes kvalitet..to je po meni misaona imenica za Golfa, zato ne stavljaj ta 2 auta u isti "kos".
 
Top