Passat 5+ vs. Peugeot 407

Passat 5+ vs. Peugeot 407

Član
i jedno i drugo krš, mrzim oba auta iz dubine duše, pasata ne volim sto je isti kao i cetvorka, neki ga zovu petica, neki pet plus, ne volim ga zbog prednjeg trapa koji je katastrofalan, fino je dok je ispravno i dok su originalni dijelovi, kad počneš kupovat ova naša smećad po autodijelovima e tu se otvara rupa bez dna.

Peugeot , isto tako prednji trapovi, elektronike , fap filteri, neki ce se sad javit da se taj fap ukine softwerom, mozes ti njemu radit sta hoćeš al kad te počne zezat nema tu kraja na neke duge staze, bude ok mjesec dva i ajmo jovo na novo, onda unutra oni displeji od marta do novembra nećeš ništa vidjet šta piše niti na radiu niti na intrument tabli, reparacija košta preko 100 km, i riješio si problem za jedno ljeto, isto tako i na pasatu zna onaj displej na instrument tabli da se pomuti.

a nešto najmrže mi je ovde na forumu kad neko pita za neko auto, nema potrebe citat tekstove, dovoljno je pogledat avatar sliku i jasno ce ti bit kakav te tekst desno očekuje, ako je pezo na avataru onda se taj kune u pezoa, ako je VW, posvađao bi se s cijelim forumom ko mu darne u VW.

ja se namijenjao auta što ovde nije niko, i ja ću ti dat savjet kupi ono sto ti legne srcu, a što se tice kvarova i mana to svako auto ima, neko više neko manje sve je to u pet deka što bi se reklo.

Direkt u glavu , to se traži.
Uzimaš ono šta je u boljem stanju a ne šta ima bolje ime , a što kolega kaže , i jedan i drugi mogu biti rupe bez dna , zavisi kakva ti je nafaka.
 
Član
Meni je smijesno kad kazu ide tema u beskraj,i onda ima vw_ovaca pa ce reci uzmi 3BG nego 407..Normalno covjek je napisao da mu se obrazlozi sta je dobro sta lose kod oba auta i svako iznosi svoje misljenje i dat ce mu savjet ko vec posjeduje auto sta ne valja a sta valja,a zasto kovati jednu stranu u tvijezde a drugu hljagati too nije trazio...moguu biti kante oba auta a mogu biti dobri da ne kazem odlicni..opet ja bi isao ne nekog bmw E39 dizela sa dobrom opremom ali ako ne volis auto na zadnji pogon onda od ta dva tesko da se odlucim,oba auta imaju prenosti i mane.Pug modernije izgleda al mi se ne svidja enterijer,vw ima losu kvalitetu enterijera tipa rucke i neke lajsne tapacirung se zna odlijepiti osim onog highline opreme oni su malo bolji.
 
Član
Uspjeli ste me odgovoriti od 407-ice iako je meni po dizajnu za klasu ljepsi od 5+ :-(. Ali kao sto rece djordjep ako naidjem na neki dobar moguce je da uzmem 407. Sto se tice ovih u KIA motors, isao sam na procjenu, moj su procjenili oko 4000 km ali ne rade zamjene za auta starija od 2000. god., a njihova 407 je u raspadnutom stanju tako da ni jedna strana nije bila zainteresovana za saradnju :)

Razmisljamo jos i u Mercedesu C klasi 2002 god ali ni o tom autu ne znam nista.... BMW nije za oca.
 
Član
Meni je smijesno kad kazu ide tema u beskraj,i onda ima vw_ovaca pa ce reci uzmi 3BG nego 407..Normalno covjek je napisao da mu se obrazlozi sta je dobro sta lose kod oba auta i svako iznosi svoje misljenje i dat ce mu savjet ko vec posjeduje auto sta ne valja a sta valja,a zasto kovati jednu stranu u tvijezde a drugu hljagati too nije trazio...moguu biti kante oba auta a mogu biti dobri da ne kazem odlicni..opet ja bi isao ne nekog bmw E39 dizela sa dobrom opremom ali ako ne volis auto na zadnji pogon onda od ta dva tesko da se odlucim,oba auta imaju prenosti i mane.Pug modernije izgleda al mi se ne svidja enterijer,vw ima losu kvalitetu enterijera tipa rucke i neke lajsne tapacirung se zna odlijepiti osim onog highline opreme oni su malo bolji.
Jes ti imao passat 5 plus? Šta se odlijepi kod passata?
Onaj ko kaže da pug ima kvalitetniji enterijer od vw onda stvarno lupa

Ima li pug koji je prešao preko 200 000 da se nije švedski vozača raspalo? Da se ručica menjača nije raspala?

C klasa tih godina ima srednje ime truli!!!


Poslao putem postara
 
Član
Ma ja ba. Smece i ja kazem. Sve poodpada, dugmad se izlizu, sve se raspe, prospe. Nije za tebe pug, drzi se ti fau vea
 
Član
Po ovoj prici ispade ne valja nijedno auto i neka kilometraza od 200000 pa sta presla auta toliko i sta je problem kupi vozi odrzavaj,ako hoces auto,ako neces uvijek ima GRAS

Odobreno i poslato od strane Borisa
 
Član
Uspjeli ste me odgovoriti od 407-ice iako je meni po dizajnu za klasu ljepsi od 5+ :-(. Ali kao sto rece djordjep ako naidjem na neki dobar moguce je da uzmem 407. Sto se tice ovih u KIA motors, isao sam na procjenu, moj su procjenili oko 4000 km ali ne rade zamjene za auta starija od 2000. god., a njihova 407 je u raspadnutom stanju tako da ni jedna strana nije bila zainteresovana za saradnju :)

Razmisljamo jos i u Mercedesu C klasi 2002 god ali ni o tom autu ne znam nista.... BMW nije za oca.
meni se cini da si 407 probo pa ti se sve kazalo hehehhe
 
Član
isto je moj stari prico dok je vozio passata b6 nedavno prodo passata,uzeo 508 sw 2,2hdi,promijenio je mišljenje,a govorio samo vw ovo ono nikakvi francuzi talijani a sad voza francuza.
 
Član
Uzeo novo auto. Pa mora biti raZlike.

Pa ljudi moji vraćanje km sve kaže. Na vw vrate sat po 200 000 a francuskim aktima max 50 000

Poslao putem postara
 
Član
Najjaci su ovi sto nisu ni probali/ imali a komentarisu auto. Ako si imao napisi o njemu kakav je sta, mane itd. a ne koje je bolje. Kupac neka odabere. Svi mi smo skloni nekoj marki auta... Ali opet reci kakvo je bilo tvoje iskustvo za vozilom sto si imao, i budi objektivan. Ne trazi on da mu se govori bolji VW ili bolji Peugeot - neka kupac donese svoju odluku, jer opet kazem svi mi tezimo nekom autu. Npr. kao sto soffa rece on bi prije E39...
 
Član
Jes ti imao passat 5 plus? Šta se odlijepi kod passata?
Onaj ko kaže da pug ima kvalitetniji enterijer od vw onda stvarno lupa

Ima li pug koji je prešao preko 200 000 da se nije švedski vozača raspalo? Da se ručica menjača nije raspala?

C klasa tih godina ima srednje ime truli!!!


Poslao putem postara
Ima moj je presao 230 i nesto hiljada u unutrasnjosti samo mu je malo osteceno sjediste na boku u nista vise , eh da i kozica mjenjaca mi je za zamjenu :D
Uzeo novo auto. Pa mora biti raZlike.

Pa ljudi moji vraćanje km sve kaže. Na vw vrate sat po 200 000 a francuskim aktima max 50 000

Poslao putem postara
E svasta ovdje covjek procita
 
Top