Passat 5 1.9tdi start of injection regulation problem?

Passat 5 1.9tdi start of injection regulation problem?

Evo da javim bospumpa je nastelovana,netko je ostavi previse u too advanced tako da je sad nastelovana i auto bolje pali i vuce.
Ono sto mi se desava jest da opet ponovno nekad duze vergla,a nema nikakvih gresaka,ono prvo sto planiram jest ocistiti rezervoar jer tko zna kad je zadnji put ciscen i ono sto mi se desava kad naspem preko pola rezervora malo mi se nafta cuje unutar vozila.
Mali servis komplentan odraden prije 200km,imal tko kakav savjet sta jos provjeriti?
Da je koji grijac otisao izbacilo bi mi gresku?
 
Član
Nece prijaviti gresku kad ode grijac na tom motoru, cak ni na pd prije golfa V.
Moras i njih rucno ispitati, ispravni imaju otpor 0 - 0.4oHm, a treca dizna 90-120ohm
 
Nece prijaviti gresku kad ode grijac na tom motoru, cak ni na pd prije golfa V.
Moras i njih rucno ispitati, ispravni imaju otpor 0 - 0.4oHm, a treca dizna 90-120ohm
Taman sad pogledao grijace tako sto skinem kapicu grijaca i uzmem zicu jednu stranu stavim na plus akumulatora,a drugu na glavu grijaca i ni na jednom nije lacnula struja sto znaci da ne valja nijedan grijac,a izmjerit cu otpor grijaca,a samo mi mjerenje otpora nadizni nije jasno gdje trebam staviti plus i minus sa intrumenta.
 
Promijenuti i grijaci pa cemo vidjeti na cemu sam,ono sto me jos zanima pale li se uvijek grijaci na ovom motoru ili tek pri odredenoj temperaturi jer kad dadnem kontakt lampica od grijaca zasvijetli na sekund i nestane.
Takoder me zanima moze li senzor temperature vode zezati paljenje grijaca i koja bi trebala biti razlika u temperaturi naspram vanjske temperature,hvala.
 
Top