Passat 3C Turbo

Passat 3C Turbo

Član
Hvala puno toga nema ni da se radi vise osim mozda da se posvetim Motoru- Mozda par Konja vise :icon_smile:
 
Član
Sve Odlicno Brčak ,. ali Brate sto izvadi one Xenon Farove i Ubaci ove obicne ! ,. Imas li sta prodat od Opreme kakvih Tuninga za Passata 6 ? i ja sam u Wienu imam Passata samo sto je ovo Zvijer kod tebe
 
Član
Halo Komsija umedu vremenu sam prodao ovog benzinca. Xenon svjetla bila su naknadno ugradjena ali nisam ih mogao tipizirati kod nas tako da sam vratio orginalna. Sad sam uzeo B6 ali Dizela i sad ima originalna Xenon svjetla. Imas li par slicica od tvog Passata
 
Član
evo zasad par slika nisam jos stavio ga na forum al bice skoro sam ga kupio
 

Prilozi

  • CAM00136.jpg
    CAM00136.jpg
    493,3 KB · Pregleda: 93
  • CAM00084.jpg
    CAM00084.jpg
    1,2 MB · Pregleda: 83
  • CAM00083.jpg
    CAM00083.jpg
    1,1 MB · Pregleda: 81
Član
Dobar Passat samo to drvo unutra moras mijenjati ;) I moj je sad crn. Zasad sam samo stavio ove Lüftungsdüsen (neznam kako se kaze na nas) Iz Passat B7 . Ljepse izgleda.
 
Član
Dobar Passat samo to drvo unutra moras mijenjati ;) I moj je sad crn. Zasad sam samo stavio ove Lüftungsdüsen (neznam kako se kaze na nas) Iz Passat B7 . Ljepse izgleda.
Bice Brate svega ,. valja sad Uprijet radit ,. pa akb na red dolaze 235/45r17 to smijem po sabracajnoj pise tam
vw turbinedesing felge ima ih na pik,ba za 700 km nove
a makecu i ovo drvo kad imadnem vremena da mi Carbon Zegnu ovi nasi u Bosni to je Jeftino ,. Jedino me Xenoni Zezaju ne smijem imat kad sam Pikal radio oce mi Covjek ugradit one Perilice Farova ,. ili da skinem Xenone da mi da Pikal ,. ne znam sta da radim ova svjetla obicna nista ne vide :D ., Imas kakvi slika svoje masine te nove ?
 
Član
Ja sam onda u ono doba nasao komplet set sa svime i perilica i xenon svjetla i branik. Samo kad sam trebao da tipiziram rekli mi da nemoze neki senzori mi falili tako da sam opet sve prodao i vratio orginal. Evo 2-3 slicice od novog slikao sam sa mobilnim pa kvalitet slike nije bas nesta

Bild 2.jpeg Bild 3.jpeg Bild 6.jpeg
 
Član
Odlican Auto Svaka Cast Kao Nov je , MOram Priznat da je Dosta vise ocuvan nek MOj Unutrasnjost Ciljam Kao Nova KOza :D Klko ima Predenih Km/h
 
Top