Passat 3C Turbo

Passat 3C Turbo

Član
aNeL_FaNaTiC je napisao(la):
Ljep Passat i najbolji Motor si izabrao, i ja sam takovog trazio prosle godine ali tesko naci u nasoj Austriji :lol:
SVE Dizeli haha

He he to si u pravu i ja sam trazio skoro 3 Mjeseca i na kraju ga nadjem u Grazu
 
Član
RE: Passat 3C Turbo NOVI

Evo da vam predstavim moj novi bibi. Imam ga tek 3 sedmice isti auto isti motor samo 2007 godiste i tek 65.000 presao. Momentano je orginal vakav kakav je neke promjene planiram uraditi sad preko zime.
5kps2x.jpg
2gw5no0.jpg
b6x4iq.jpg
34e458w.jpg
2pyw0uo.jpg
wiwoqv.jpg

f512ts.jpg
 
Član
svaka cast, mislim da je ovo vrh ponude uzmemo li generaciju b6, izuzev naravno 3.2 v6, mada mislim da bi i ja prije uzeo 2.0turbaka nego 3.2... jos jednom svaka cast, od boje, felgi, opreme, unutrasnjosti, motorizacije, dsg-a :icon_eek: auto je vrh, nema dalje
 
Uhu,i ovog da zamijeniš još booljim ;) Odličan primjerak si uzeo,samo mi se čini,bar po slikama da muu je potrebno jedno dubinsko pranje.. Kakvi su ti planovi,hoće li biti kakvog sređivanja ? ;)
 
Član
Ova sjedišta su perverzija. Vozao sam jednog sa 460.000km (na satu 160.000, tek uvežen), skoro pa da nemaju tragova korišćenja, iskreno, tamnija je boja pa fleke nisu uočljive, ali su jako kvalitetna i udobna, a dobro drže u krivinama.:cool:
 
B.M - Floyd je napisao(la):
Uhu,i ovog da zamijeniš još booljim ;) Odličan primjerak si uzeo,samo mi se čini,bar po slikama da muu je potrebno jedno dubinsko pranje.. Kakvi su ti planovi,hoće li biti kakvog sređivanja ? ;)

Ja mislim da ovo nije prljavo nego je materijal ovakav.
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Uhu,i ovog da zamijeniš još booljim ;) Odličan primjerak si uzeo,samo mi se čini,bar po slikama da muu je potrebno jedno dubinsko pranje.. Kakvi su ti planovi,hoće li biti kakvog sređivanja ? ;)

Hvala na pozitivnim komentarima. Unutrasnjost je kao nova samo je ovo u sredini alkantara koza pa tako izgleda da je prljava. Nove Felgen idu svakako a i H6R opruge.
Mozda kasnije R36 Maske naprijed i nazad.
 
Član
Evo proslo je skoro 2 Mjeseca od zadnjeg javljanja. U meduvremenu se puno toga desilo. Auto je kompletno Lakirano nove MAM Chromfelge su pale . I H&R Gewinde Amortizeri sa oprugama. Evo par slika odma Posle lakiranja.

vio48j.jpg



s5b4gw.jpg
 
Legend
ne znam sta da kazem,.....odlican izbor boje strasno dobro mu stoji , felge pun pogodak ...... sve je na svom mjestu i prave stvari kupujes , svaka cast ;)
 
Top