Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Veceras sam skinuo balonke gume i uspjesno probao felge na auto....
Koristio sam Srdjine adaptere, a kojem se ujedno veliko zahvaljujem sto mi ih je ustupio da bi mogao tacno da premjerim i izmjerim koje su sirine istih, meni potrebne.

Tako da naprjed ide 23mm a nazad 18mm.
To je neka optimala, a ako bude bilo potrebe da se privremeno "razguzi" podbacicemo distancere... :lol::lol:

Adapteri ce biti gotovi do kraja sedmice.
U medjuvremenu sam takodje narucio cepove i kapice sa BMW logom. :icon_twisted:

Da neduzim vise, kako je to izgledalo prije par trenutaka: :icon_biggrin:

 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Daj nam sliku "tatrane" :D

Biće to ekstra...


P.S.

Kod mene su BMW kapice, ti uzmi M-ove, nemoj mi krast' foru :D :lol: :lol: :lol:
 
RE: Passat 3bg - X5 wheels

nije bilo vecih felgi :icon_question::smajli16:

tebi i srdjanu svaka cast :cool:

pra'o jebozovno izgleda :icon_biggrin:
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

@Golf Mk1 Diesel - Vozicu normalno, svakodnevno i nadam se bez problema... ;)

@dzoSr - Imam jednu "tatrane" al' pozadi je tvoj Adapter 17mm i moja distanca 15mm ( Viri preko 3cm vanii ) :D

Slika, losa:



@bucky_mb@yahoo - Ma isto je to sve golf - passat isto prostora, stavise kod mene ce biti za 2mm prednje vise unutra al' zato i za 1mm zadnja vise van ... :lol::lol::lol::lol:

@Ostali - Hvala na ljepim zeljama i podrsci! ;)
 
Legend
RE: Passat 3bg - X5 wheels

svaka cast ovo ce bolesno dobro ispasti ,....ostaju sive ili ces nesto radukati jos ?
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

enesss je napisao(la):
svaka cast ovo ce bolesno dobro ispasti ,....ostaju sive ili ces nesto radukati jos ?

Hvala drug! ;)

Iskreno sto se tice boje, razmisljao sam malo, al' nemam nikakvu ideju za sad, osim mozda ih podmladiti i obnoviti istom bojom sa mozda malo vise kristala i neke perle.
 
Član
RE: Passat 3bg - X5 wheels

Ma mogle su i vece kad je Ivica na ibizu 19'' kacio mogu na pasata barem od 20'' :D
 
Top