Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
E bas si do jaja s tim smecem od gume em sto je klizava nesmijes poklopiti kocnice ..
Ja sam svoje zavrsio u dalju raspavu se javi na PP!!

Vidim ja da ti vise volis na autu imat dunlop, conti ili neku poznatiju staru 15 godina i krpljenu na vas nacin nego novu nankang koju vozi cijela svijetska scena ;) Necu ja vise ovdje posta napisat, ne zanima me nikako ali tvoja aktivnost na forumu je smijesna ako pises takve postove :D
 
Član
Vidim ja da ti vise volis na autu imat dunlop, conti ili neku poznatiju staru 15 godina i krpljenu na vas nacin nego novu nankang koju vozi cijela svijetska scena ;) Necu ja vise ovdje posta napisat, ne zanima me nikako ali tvoja aktivnost na forumu je smijesna ako pises takve postove :D
Opet zapocinjes eto ako te bas zanima vozim na pireliju dot 09 i continental dot 08 bez ostecenja tj. ima nesto sitno na zidu od struganja rubova..
Znaci po tebi je moj drugar budala i ubica a dnevno bar pet dureva odradi i za zadnji sedam godina nije imao ni jednu reklamaciju il nedaj boze da se neko zalio da mu je pukla guma pa sad ti procjeni dali ja pisem gluposti il provjerenu stvar!!!
Dosa o gumam u ovoj garazi nema potrebe vise razglabati o tome..
I da druze MAREX-e sutra ti je zadnji rok da dodjes po branik il ga izbacujem na van smeta mi u radioni :p
 
Član
Za sad sam zaledio taj projekt, dok ne otopli ako u medjuvremenu ne resim te tockove, guem sam vec nasao jos adaptere moram odraditi al' otom - potom . . .
Evo jos koja slika, auto je na prodaju do daljnjeg dosadio je vise, al' videcemo ako izleti kakav kupac mada cisto sumljam da ga neko moze uzeti u ovom stanju ( prenakucan / pretamljen / na sve to karavan )
Nabacio sam neke felge 17-ke GOLF V SPORTLINE model, i one su na prodaju 500KM ( extra gume / ORG FELGE )




 
Top