Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg by Marex: S-line 18"

brate ako su bile na passatu 6 onda su ovo bile moje felge, odnosno felge koje sam ja prodavao. Ako su to te onda znam da su extra dobrom stanju
sto je najzesce legle su na pasonju ko da su stvorene za njega. bas mu mocno stoje
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: S-line 18"

Hvala momci, jeste malo cudno jer su crne, i sve je nekako u toj crno-crvenoj kombinaci, pa i ja msl. da ga je malo zatvorilo, pogotovo nocu, izgledaju kako kakve fine ratkape 16" :lol:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: S-line 18"

Super mi je ovaj pasat jos karavan dobar za muzike i jos nekih stvari :D

Samo farbaj ove felge u drugu boju ne znam ko ih i ofarba u crno :icon_rolleyes: il vrati jedne od onih sto su na slikama na pretkodnih par stranica u temi one mu drama stoje isto ;)
 
Legend
RE: Passat 3bg by Marex: S-line 18"

M A R E X je napisao(la):
Hvala momci, jeste malo cudno jer su crne, i sve je nekako u toj crno-crvenoj kombinaci, pa i ja msl. da ga je malo zatvorilo, pogotovo nocu, izgledaju kako kakve fine ratkape 16" :lol:

ma i nije ,meni predobro izgleda ....a i nije polirano ili lakirano u svjetlije kao kod svih drugih ;)

i jos jedan razlog sto mi se svidja .... da npr guma udje pod obrvu , ovo bi bilo pre BOLESNO!
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: S-line 18"

ma samo uzivaj, jedno je gledat ovako na slikama gdje vidis "samo crno", drugo je uzivo. nek je sa srecom i da se sto vise navozas bez kvarova ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: S-line 18"

ja znam dok su felge bile kod nas da bas drugacije izgledaju uzivo, puno ljepse nego na slikama

evo ih dok su bile na petici, prije nego smo ih mi prodali



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: S-line 18"

@adi187:
-Nema vise ni jednih od tih prije, sve je rasporodano :D

@enesss
-Bas tako, nije svakdidasnje, i slazem se sa tobom da bi tu bila druga prica da je auto jos koji cm. nize :D

@bucky_mb@yahoo
-Ako se zadrze malo duze kod mene, mozda i h ispoliram ili bubnem u bjelo, al' otom, potom! :D

@emir_89
-Bas tako, dosta ljepse i bolje uzivo... ;)

@vw_damir
-Spusten jos davno, eibach sportskim oprugama 35/30mm ;)

@ArminM
-Sad su jos ljepse, odradio sam fine cepove, slike u toku dana... ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: S-line 18"

kad god udjem u ovu temu,druge felge:lol:
dobar passat,nema sta,ove crne su ludnica:cool:
 
RE: Passat 3bg by Marex: S-line 18"

meni se ove felge dobre,, al najgore koje su došle na ovaj auto... imao si puno,puno felgi koji su lijepše sile od ovih... to je moje mišljenje,, a i sam si rekao kao da su 16" ratkapne... a kad bih vidio uživo ili u nekoj drugoj boji, možda bi promjenio mišljenje... samo takonastavi jedan od najlijepši karavana koji sam vidio :cool:
 
Top