Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg by Marex: 3.3.2011 (felge 16" A6 ome.)

Ni mene nije bilo ovde odavno... :D

Evo jedna slika iz Gradiske:



Jos neke:





Zatim juce se nesto radilo, stavili smo blow-off ventil:





I naravno:



Osim toga, ljepljena je karbon folija na retrovizore, masku dok enterijer jos nije zavrsen, zatamljena komplet stakla, i ovom prilikom se zahvaljujem Bati i Rajku na sponzorstvu i odlicno obavljenom poslu!!! ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: blow-off

kolko je ludo ovo na felgama, odlicno je ispalo fkt, mogu mislit kako je u voznji:cool::cool:
sad za ove radove nas redovno izvjestavaj, nemoj da mi preko drugih izvora saznajemo sta Marex radi na passatu:cool::cool::cool:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: blow-off

Mocan Pasat, prvu sliku gore kad sam vidio htio sam da kazem da polijepis folije al eto odradio si sad je sve 10-tka :cool:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: blow-off

@ArminM
Hehehhehe, drugi izvori poput fb. :D

@idosa
Ako msl. folije na felgama, na zalost one su skinute, msl. da je previse "djikasto" za svakodnevnu voznju ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: blow-off

blow off....psssssss.... i odeeee :icon_smile:

svaka caste marex, nadam se skorom vidjenju;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: blow-off

Nije me bilo dugo ovde pa evo samo copy/paste sa drugog foruma, da vidfite sta je sve radjeno za ovo vrijeme:


Evo "legle" nove fele, MAC su rijesene. Naprijed 8.5J, nazad 10J!
Gume naprijed 235/35 R18 i nazad 265/30 R18. :)











Usput ako ima neko zainteresovan, mogle bi biti i na prodaju... :D

Najsvjezije, jutros stigle! :D

.............................................................................................................................

ROLAND 8J 18" et43
Made in Poland







Montaza u toku dana, ako stignem.

...............................................................................................................................

Evo slike nakon montaze, kao sto Fiste rece, klasika! :cek:
Jos samo da sutra stignu cepovi i to je to, mogu lagano u oglase... :tooth:









........................................................................................................................................

Jos slika:







..............................................................................................................................................


I to je to, za sad! :icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: W8 style !!! :D

Evo jos jedan mali upad, uradio sam 4. auspuha pu uzoru na passata w8, dosta je identicno cemu sam i tezio, uzivo je dosta bolje, jednostavno na slikama nemoze da ispadne kako treba. ::D









Izmedju ostalog pozadi su ubaceni distanceri od 2cm

Toliko za sad, idemo dalje! :cool:
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: W8 style !!! :D

jesi vala pogodio felama to je cudo jedno, sta si ih promijenio do sada jbt:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
mislim da ces ove rore uskoro da skines, dok malo isfuras, siguran sam:icon_smile:
 
Početnik
RE: Passat 3bg by Marex: W8 style !!! :D

hmm iskreno nastavci su po mom ukusu i previse,po jedan je dosta,a felge su da sjednes i da places koliko su dobre
 
RE: Passat 3bg by Marex: W8 style !!! :D

Malo su rore kao prstom u tutu jer nije kod nas W8 cesta pojava pa ce svako pomisliti da si zalutao u antituning vode... Meni licno fino izgleda jer znam zbog cega su,ali kao sto ti napisah,nece to proci kod nasih ovdje...


Sve u svemu je Passat ukras za ulicu po kojoj se vozi ;)
 
Član
RE: Passat 3bg by Marex: W8 style !!! :D

mensecini da onaj par desnih rora ne stoji bas ravno,lijeva je malo dignutija...lijepo si ovo odradio :)
 
RE: Passat 3bg by Marex: W8 style !!! :D

i ti druze mijenjas te fele ko carape,samo naprijed do sada su ti ove zadnje naj naj,rore si lijepo odradio,samo kosto neko rece meni se cini ove lijeve su malo vise na gore okrenute inace extra sve;)
 
RE: Passat 3bg by Marex: W8 style !!! :D

Prelijep Passat svaka cast :cool:
Meni su rore fino legle....
Fino izgleda i na slikama mogu mislit uzivo :icon_biggrin:
A fele kao sto Sarajlic rece " da sjednes i da places koliko su dobre "
Poz
;)
 
Top