Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

BHT Ovisnik
RE: Passat 3bg variant

da,imaju valjke,najbolje uradis optimum i ne brines:icon_smile:
http://www.smchiptuning.com/parametri.php?auto=vw&tip_auta=passat%203B%283BG%29&tip_motora=1.9%20TDI&snaga_x=100
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Ma kad bi vec radio stavio bi ovaj od 151ks jer je razlika samo 100 km :icon_question:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

uskoro stizu obrve:cool:
nakon dugih vise od dva i pol mjeseca.....:D
al nema veze...stigle su i poslane su,sad se ceca cika postar;)
I juce posarafane plastike ispod motora,stalno kad zapnem negdje odmah pucaju oni plasticni sarafi sto drze plastike(zastitu),al bplje da pucaju sarafi nego plastike:D.....
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Lijep passat ;)

Za antenu maknut ovu i stavit-preporuka "shark" model

Lijepo se brineš o autu...i jel si čipnul pilu? Za svoje "proporcije" 74kw je malo premalo..

..isto tak preporuka umjereno ili ti optimum..sasvim dovoljno (makar se i na to navikneš..pa nikad dosta:D):icon_twisted: al je trajnije..:icon_biggrin:

još 1 pitanje..da li je na autu serijala došao far s lečom pa je onda naknadno stavljen xenon (koji 8000K,6000K,4200K ? ) ili si ti sve mijenjal kad si stavljal xenon ?
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Hval druze....za antenu neznam na koju mislis,aj stavi neku sliku sa neta te antene pa da vidim.....
chip nece jos trenuto sam u potrazi za felnama 17"-18",ali u svakom slucaju doce i na njega red:icon_biggrin:
Na autu je seriski dosao far sa lecom(ili ti socivom)
A xenone sam ja stavljao i oni su 8000k taman:cool:
za auta koja nemaju socivo je dovoljno 6000k a na socivo moze i 8000k;) sve preko je preplavo
Pozz:cool:
 
BHT Ovisnik
RE: Passat 3bg variant

Decorative-Shark-Antenna-TLD-170-230-23-.jpg

to su ti te antene
 
Član
RE: Passat 3bg variant

evo kolega ti je več pokazal...tak da...nemoram ja:D

baci oko na nove passat-e ,mece i bmw-e...mislim da biti to super leglo pogotovo na karavan + mislim da u sebi ona ima dodatno pojačalo tak da ti je prijem zagarantiran i dalje nego sad..

možda ti sony i s tom antenom ulovi i neku svoju domaću postaju ili ti stanicu s druge strane zemaljske kugle :D

al vjeruj...super stoji na karavanu...moji skoda kolege su uzimali ..mislim preko e-bay-a i došlo je oko 200 kuna :icon_biggrin:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Joj druze pa nebih to stavio na auto da je zadzabe....kod nas ti svaki drugi seljo stavlja tu antenu na auto i to svjetlece nema kakvih nema:lol:
cjena je kod nas oko 5 eura na pijaci.....
Imaju i one kao fabricka ide prvo sivo,crno pa sivo(ima vise nijansi)
Ova moja je bas jedinstvena,pored mene zapazio sam je jos samo na dva auta u gradu;)
 
BHT Ovisnik
RE: Passat 3bg variant

ja sam viđao ove u robotu nesto malo para sad kakve su neznam:icon_smile:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

ja sam mislio na orginal od Vag koncerna a ne na kineske điđe-miđe s led diodama :icon_rolleyes:

btw. takva kao tvoja dođe kod nas oko 30 kuna i skoro u zadnje vrijeme viđam dosta ih ima..

tj. obrnuta situacija...al ok... tebi paše-meni paše...tvoj izbor :cool:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

ova moja je 8 eura,i vrlo je rjetka...kod nas ti je ono: "aj kad vec stavljam nek se vidi da sam stavio"i svi stave onu ajkulu kao kod bmw ili ti ova sa slike(jos ih pola svjetli u raznim bojama):lol:
 
Legend
RE: Passat 3bg variant

dobar passat kolega, jos jednom sve pohvale
sto se tice chiptuninga, ovo gore sto si ti naveo je power, s njim moras obezbijedit dobar usis, kao i izduv, i da ti turbina kao i ostale komponente budu 100% ok

ja bih ti ipak preporucio optimum ;)
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Mal se slikao sa jednim svabom i jednim austrijncem:D
BMW 740d-nika dse prije nisam vozio u udobnijem autu:cool:
Passat isti kao moj 2001 74kw samo nije karavan i druge boje a i manje je presao od mog:D






Evo ga i solo,ko fol profi slike;)






Toliko....LP
Jos uvjek se cekaju obrve...
Konto sam da stavljam led dijode na prednji branik,ali me nervira sto vec 10 ljudi u gradu to vec ima:icon_evil: tako da mi nije fazon...Sta vi mislite??? inace nisu skupe 35km,mislio sam da ih montiram ispod fabrickih maglenki???

http://www.postimage.org/image.php?v=Pq8Rha0
Znaci ja bi njih stavio u jednu od ove dve rupe ispod maglenki(skroz na kraju branika)???
 
Član
RE: Passat 3bg variant

dobar pravo pashonja, samo nastavi....hocemo osnovat passat red club...iako nas nema bas puno...:D
 
Top