Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Passat 3bg - Audi wheels & Get Low

Član
RE: Passat 3bg variant

Evo malo novih slika.
Stara navigacija prodana i uzeta nova to jeste polovna marke SONY :)
Evo i par slika
nema sta nema :D






I evo jos koja kad sam poskidao oznake sa gepeka





I jedna profi :p


Evo sad koja kad sam skinuo okvir i zaljepio tablicu dvoslojnom trakom i stavio ovu gotivnu metlicu :D











I koja od danas iz BL(kod trznice)











+ uradjen servis:zamjena ulja,svih filtera....itd,itd,,,
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Extra passat drug bash gotivim ove karavane a ovakav passat i A4 avant najljepsi karavani ubjedljivo! :cool:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Ma imao sam ja izbor kad sam uzmao auto dali karavan ili obicni samo sto je ovaj drugi bio sivi i nekako obican...:icon_rolleyes: Iodlucim se za "varianta":icon_smile:

Jest da obicni to jeste limuzina izgleda nekako skuplje ili atraktivnije ali odluka je pala.:icon_biggrin:
Ma ja sam prezadovoljan udoban,solidne perfomace,trosi ko upaljac.....:icon_biggrin:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

marex starac , reko sam ja već , al passat otkida , nema dalje ;)...jos kad sjednu neke veće colerice...:cool: :smajli12:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Hvala druze ;)
Samo steta sto od vecih ove godine nema nista:icon_cry:....nije do para drugi su razlozi......jedino ako ne uskoce neke 16" :icon_rolleyes: al razmislicu...
Za sad nista extremno ;)
Pozdrav :smajli11:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Evo malo novih ;) od novina samo nove metlice(naprijed),njemacke:icon_biggrin:
Photoshesn :D
passat vs mecka :D

















[/quote]
Toliko za sad ;)
 
Član
RE: Passat 3bg variant

super auto.,ja sam imao istog samo limuzinu i sto kazes ko upaljac trosi..1000 kilometara sa rezervarom bez problema;);)
 
Član
RE: Passat 3bg variant

ko upaljac,ma jok trosi ko sibica i manje....:lol::)
Neznam dali da ga cipujem....
Kod mene je 101 ks a sm cip tuning ima u ponudi neki cip od 51 ks znaci to je 151ks.Pa mi je to malo sumljivo zar je moguce da toliko poveca snagu.:icon_eek:
 
Član
RE: Passat 3bg variant

Moguće je kolega ..imaju valjke pa se da provjeriti sve al moj ti je savjet SM OPTIMUM 132 konja ,to je sasvim dovoljno;)
 
Top