passat 35i

passat 35i

BHT Ovisnik
e to ce onda biti super:cool::cool: samo il su mozda stope prljave pa mi se nesviđa,uglavnom bit ce to extra na kraju:cool:
 
Član
sad gledam sliku stopki,nesto bas cudno izgledaju.prljavi su,a i blic mi izgleda ostao upaljen.u stvarnosti su mnogo boljii.
 
Član
mrezice su kupljene nove,i to crne.nego ne stizem da uradim.a maska sa bad look-om je otisla na farbanje.
 
Odlicno sve druze ;) mnogo ljepse crne mrezice znak ne moras ni farbat predobro je, kad bude crvi krov bit ce pravo lijepo uklapat ce se sa ostalim detaljima koji su crni :cool::cool::cool::cool::cool:
 
Član
pa ja mislim d bi sad farbanje znaka bio cist promasaj.
a za foliju cemo da vidimo,trebalo bi da ispadne dobro.ima u mom projektu,kako bi trebalo da ispadne.
 
bane17 je napisao(la):
pa ja mislim d bi sad farbanje znaka bio cist promasaj.
a za foliju cemo da vidimo,trebalo bi da ispadne dobro.ima u mom projektu,kako bi trebalo da ispadne.

Vidio sam i mislim da ce biti super, jer na onoj slici sui samo retrovizori promasaj, sto znavi da ce to kod tebe biti exstra;)

Kad bi trebale da se montiraju one felge 16" :icon_question:
 
Član
videcemo.ako ne bude valjalo,cepam i bacam,mada bice ok,izgledace kao da imam panorama krov.felnice ce biti motirane,kod drugara su,nikako da mi ih vrati.velike su sanse da ostanem bez njih,mislim da ih prodam.
 
Član
Drug okan ise ovih devil eyes puno tu ima psoal bolje t ije uzems ove sa socivom ukupise xenon kit za iste pare ;) :icon_smile:
Krov misli mda nebi bilo lose samo pazi se da ne ispuca i to...
Sve u svemu cuvaj se ove slike sto si stavio drama je ;)
 
Top