passat 35i

passat 35i

nije lose, fino odradjeno, daj nabaci jos koju slikicu zadnjeg branika ako si odradio, koju sliku unutrasnjosti
 
Član
nastao je problem kod zadnjeg.majstor zeznuo stvar,ostala mu voda u pistolju ili tako nesto.pa sve ostale rupe.pa s ponovo radi.a enterijer je fabricki,nista nije radjeno.stavicu jednu sliku.
 
evo ti par slikica mog enterijera, pa mozda sta i klepis od ideja ;);)

27012010004.jpg


dsc03595d.jpg
 
Član
pa moze da posluzi.hvala ti.
daj i neke sklike exterijera.ne mogu nigde da nadjem kako ti auto izgleda.
 
Član
sta mislite o tome da znak ofarbam u crno.i da li da stavim crne mrezice ili da ostvim ove srebrne?
 
Odlicno sve do samo radi ;) stavio sam lajk na face-u za cijeli album :D

A nebi bilo lose da to uradis ;) neka malo bude kontasta a crna u kombinaciji sa crvenom ide odlicno, ne gubis nista ako uradis moze samo biti bolje :icon_biggrin:
 
Član
za face sam video.hvala:cool:
e sad imam samo jedan problem sa farbanjem znaka,znas je stopljen sa maskom ne moze se samo izvaditi.
a kombinacija crno-crvena dobro ide.jedan deo farova mi je crn,i dobro se uklopilo
 
bane17 je napisao(la):
za face sam video.hvala:cool:
e sad imam samo jedan problem sa farbanjem znaka,znas je stopljen sa maskom ne moze se samo izvaditi.
a kombinacija crno-crvena dobro ide.jedan deo farova mi je crn,i dobro se uklopilo

To jest problem, alije izvodivo, mislim da moze boja preko boje da se ne guli, zastiti ti masku listovima papira uzmi jos i papirnu ljepljivu traku kvalitetnu npr TESA i zastiti to oko znaka trakom i opucaj crnim sprejem ;) mozes i mrezice na masci tako isto uradit odma ;)
 
Član
svaka cast,pila i po
za ovu masku,kupuj ovu sa zatvorenim znakom i bad lookom,vidio sam na jednom passatu to,nema dalje,perverzija:cool:
 
BHT Ovisnik
nekako mi nestima nesto,al je dobro,moja preporuka je isto da uzmes npr. stariju masku pa je zatvoris,ove mrežice na prednjem braniku u crnu boju,spustiti ga,eventualno neke felge i ove stope su mi nekako skroz lose,lijepse bi bile da su pola pola,sve ovo te nece mnogo doci,a lijepo ce biti osim ako ti vec to nije u planu:cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
nekako mi nestima nesto,al je dobro,moja preporuka je isto da uzmes npr. stariju masku pa je zatvoris,ove mrežice na prednjem braniku u crnu boju,spustiti ga,eventualno neke felge i ove stope su mi nekako skroz lose,lijepse bi bile da su pola pola,sve ovo te nece mnogo doci,a lijepo ce biti osim ako ti vec to nije u planu:cool:
felne idu ove.
maska ce da bude ovakva:
vec sve uradjeno,samo da se ofarba.
ide nekih 5 cm ka zemlji,i mrezice vec kupljene crne,nego praznici,pa se ne postize.a za stopove cu da vidim,meni dobri ovako
 
Top