Par pitanja u vezi kazne?

Par pitanja u vezi kazne?

Sretno na sudu ali evo ti informacija skoro pa iz prve ruke. Clan porodice isto tako nije htio potpisat kaznu, pravili ga budalom da je prosao kroz crveno a nije...potpisao za sud. Na sudu su se policajci koji au bili prisutni 2 ili 3 njih nalagali da ne moze voz povuc, hladno rekli da je doticni bio nekulturan, da je psovao i da se htio fizicki obracunat s njima. Naravno, njih nekoliko vs jednog vozaca koji jw cak imao i svjedoka u autu tad...i nije bilo sanse....sud dosudio u drotovsku korist. Ebem im klicu pokvarenu!
 
Usput da napomenem da je clan porodice bio zensko, pa sad samj razmislite o zeni vs 2 3 policajca i fizickom obracunu...majke im se nadrobim na sta su sve spremni...
 
Član
to je ciganije teska , od sad samo kamera u autu i crno na bijelo
Ma nebih bas cigane mijesao :D ali i medju policijom imas i ljudi i neljudi..bas kao i svugdje ;)
Ne znam, ja pamtim nekoliko primjera gdje su i oni ispali fer prema meni pa mi i "progledali kroz prste" ... a ima i onih prasinara vala sto jes jes, :D nemo's pricat sa njima yebo ih onaj ko im dade uniformu.
 
Član
Svi Rusi nose kamere , cuo sam da u njih se auta ne osiguraju nikako , sda ne znam je li to tacno , da se na ulici to obracuna i gotovo :D
Samo kako ce kamera snimiti jesi li na zuto ili crveno i ovako neke stvari...
 
Mozes i telefon staviti da ti snima, ima ona aplikacija dashcam. Besplatna je. Samo telefon stavis na nosac i pokrenes je isto kameru.
 
Top