Palenje

Palenje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Golf 2,1.3,stari model,promjenio sam razvodnik palenja koji je kako mi rece jedan majstor od pola,ali auto ide,s tim da mi je razvodnik promjenio majstor koji ga je od oka nastimao,pa me interesuje konkretno ima li dobar majstor da mi sa uredjajem nastima palenje i koliko kesa,s tim da se auto ne gasi,da nakon odredjenog vremena ne trza na gasu i da nebude povecana potrosnja.
Motor je od s paketa,a u razvodniku su platine..
Znaci interesuje me cijena stelovanja..
 
Član
asmir sa je napisao(la):
Golf 2,1.3,stari model,promjenio sam razvodnik palenja koji je kako mi rece jedan majstor od pola,ali auto ide,s tim da mi je razvodnik promjenio majstor koji ga je od oka nastimao,pa me interesuje konkretno ima li dobar majstor da mi sa uredjajem nastima palenje i koliko kesa,s tim da se auto ne gasi,da nakon odredjenog vremena ne trza na gasu i da nebude povecana potrosnja.
Motor je od s paketa,a u razvodniku su platine..
Znaci interesuje me cijena stelovanja..

25 km kod mene ako os sa aparatom
 
Početnik
Citava mudrost ti je nastelovati paljenje i zazor platina na 0,45....nikakav aparat ti ne treba...
 
Član
dodji na dobrinju i kod restorana kedas i picerije dino imas servis zove D&M i trazi dinu i on ce ti to nastimati 20KM te dodje stimanje. mom burazu stimao golfa poslije stimanja rad motora, ponasanje u voznji ma razlika drasticna. inace rade i cipovanje ako koga interesuje
 
Član
Oggy je napisao(la):
Citava mudrost ti je nastelovati paljenje i zazor platina na 0,45....nikakav aparat ti ne treba...

de bogati reci cime se to steluje palenjei koliko stepeni je kod tog auta i jeli se steluje hladan ili vruc motor i dali sa skinuti ili neskinutim crijevom sa razvodnika
 
Početnik
ma de ba..sve to rucno se ustima..radilicu na oznaku, zakrenem razvodnik dok ne baci iskru na prvu svjecicu..uzmem spijune (ili kako vec)..okrecem na radilici dok ne dodje onaj brijeg na razvodniku, nastimam na 0,45..i svaka pali... zna na 1.3 motorima biti malo lufta u razvodniku al ustima se to..
 
Član
Paljenje se stima odgovarajucim instrumentima, nema tu odoka. Moze odoka da odvezes do elektricara da se nastima ugao predpaljenja kako treba.
 
Član
asmir sa je napisao(la):
pa trebal i to predpalenje stimat??
trza mi kad pustam i dodajem gas i tako to..

samo da kazem da ja nisam internet majstor
nornalno da treba nastelovat palenje sa aparatom
a i ja ga nako mogu nastelovat ali samo da upali ali ugao pret palenja je sasvim nesto drugo al zato se ide u skolu
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
dodji na dobrinju i kod restorana kedas i picerije dino imas servis zove D&M i trazi dinu i on ce ti to nastimati 20KM te dodje stimanje. mom burazu stimao golfa poslije stimanja rad motora, ponasanje u voznji ma razlika drasticna. inace rade i cipovanje ako koga interesuje


Koliko im stoji cipovanje?????????
 
emirEX_sa je napisao(la):
dodji na dobrinju i kod restorana kedas i picerije dino imas servis zove D&M i trazi dinu i on ce ti to nastimati 20KM te dodje stimanje. mom burazu stimao golfa poslije stimanja rad motora, ponasanje u voznji ma razlika drasticna. inace rade i cipovanje ako koga interesuje

bio danas i kaze covjek da karburator jebe stvar i da mi zbog njega nemoze nastimat nista,sta da radim vise sa tim karburatorom,slavko slavko..........
 
Član
asmir sa je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
dodji na dobrinju i kod restorana kedas i picerije dino imas servis zove D&M i trazi dinu i on ce ti to nastimati 20KM te dodje stimanje. mom burazu stimao golfa poslije stimanja rad motora, ponasanje u voznji ma razlika drasticna. inace rade i cipovanje ako koga interesuje

bio danas i kaze covjek da karburator jebe stvar i da mi zbog njega nemoze nastimat nista,sta da radim vise sa tim karburatorom,slavko slavko..........
[/quot
ako os javi se na 061 271 021 pa cemo napravit sve kako treba
 
Početnik
Stavi stojadinov karburator i rijesio problem,,bice bolja vuca i manja potrosnja, sigurno..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top