P: Univerzalne elektricne podizace

P: Univerzalne elektricne podizace

Član
Kompletan set elektricnih podizaca sa svim potrebnim prijelazima, prekidacima, kablovima, upustvom, cepovima, dzekovima, nosacima i sarafima.....

Cijena 80KM

76549556.jpg


28992589.jpg


46182908.jpg


74387154.jpg


17125704.jpg
 
Član
almir_1983 je napisao(la):
Druže može li se ovo postaviti na golfa da ja kupim.Pozz .... Žiga

Sve ti druze zavisi od tvojih manuelnih podizaca, jer se ovi montiraju na njih. Ako su oni u dobrom stanju nece biti nikakvih problema. Kod mene je prozor stvarno veliki i tezak i opet su me dobro sluzili...U paketu dodje mnogo konektora tako da mislim da jedan mora odgovarati na golfa II. Zamolio bih ostale clanove koji koriste ili su koristili ovakve podizace da malo pomognu i objasne da li oni odgovaraju za golfa....
 
koristim na golfu 1, i rade bez problema, samo postojeci rucni moraju biti dobri i da ne zapinju i to je to ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
koristim na golfu 1, i rade bez problema, samo postojeci rucni moraju biti dobri i da ne zapinju i to je to ;)

E hvala puno a vjerovatno su isti konektori na golfu I i II.....;)
 
Član
druze da li su otisli ili ne? za koliko su vrata? ja sam iz banovica kako bi se mogli dogovorit ??? pozdrav
 
Član
jegor1988 je napisao(la):
druze da li su otisli ili ne? za koliko su vrata? ja sam iz banovica kako bi se mogli dogovorit ??? pozdrav

Nisu druze otisli...Dva su podizaca....Ako ti odgovara tu sam, sve cemo se dogovoriti...pozzzz;)
 
Član
melvin je napisao(la):
jegor1988 je napisao(la):
druze da li su otisli ili ne? za koliko su vrata? ja sam iz banovica kako bi se mogli dogovorit ??? pozdrav

Nisu druze otisli...Dva su podizaca....Ako ti odgovara tu sam, sve cemo se dogovoriti...pozzzz;)

gdje si ti tacno u zivinicama,uzeo bi ja to,cim budem u zivinicama navratim po njih,posalji mi br mob u pp pozdrav
 
Član
jegor1988 je napisao(la):
melvin je napisao(la):
jegor1988 je napisao(la):
druze da li su otisli ili ne? za koliko su vrata? ja sam iz banovica kako bi se mogli dogovorit ??? pozdrav

Nisu druze otisli...Dva su podizaca....Ako ti odgovara tu sam, sve cemo se dogovoriti...pozzzz;)

gdje si ti tacno u zivinicama,uzeo bi ja to,cim budem u zivinicama navratim po njih,posalji mi br mob u pp pozdrav

E druze momak juce posle podne zvao i rezervisao....Rekao je navratiti danas ili sutra, ako njemu ne budu odgovarali javit cu ti se....pozzzzz
 
Član
melvin je napisao(la):
jegor1988 je napisao(la):
melvin je napisao(la):
jegor1988 je napisao(la):
druze da li su otisli ili ne? za koliko su vrata? ja sam iz banovica kako bi se mogli dogovorit ??? pozdrav

Nisu druze otisli...Dva su podizaca....Ako ti odgovara tu sam, sve cemo se dogovoriti...pozzzz;)

gdje si ti tacno u zivinicama,uzeo bi ja to,cim budem u zivinicama navratim po njih,posalji mi br mob u pp pozdrav

E druze momak juce posle podne zvao i rezervisao....Rekao je navratiti danas ili sutra, ako njemu ne budu odgovarali javit cu ti se....pozzzzz

ok prijatelju,posalji mi poruku u inbox.pozzz
 
Legend
Ovo je dobra stvar u nedostatku originalnih... ;) ugradio sam par komada, jedini je uslov kao sto si vec naveo da manuelni moraju biti u dobrom stanju, jer se ovi kace na njih i nema problema... ;)
 
drug jesili prodao ove podizace?
ako nisi ja sam zainteresovan za kupnju
samo je pitanje dostave i vrsenja placanja
ako si voljan za trgovinu javi pozz.
 
Top