p.s challenge 2 komentari

p.s challenge 2 komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ryu

Član
fast..tuning20 je napisao(la):
ovi likovi izgleda ograisali jestel to spavali na strudli ba golf je golf dobra stara recenica sto je svabo napravio to je auto pusti ti kinezke kie mazde toyote nissane itd ba golf je svabenzi
a golf je gol a svabo je svabo


lol
-_-:)

pa se opet naljutimo kad neko kaze da su bosanci glupi...

svud u svijetu su najbolja japanska auta,samo je kod nas najbolji golf 2 dizel sa okacenom SDA zastavicom oko unutrasnjeg retrvizora...
 
Član
Ryu je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
ovi likovi izgleda ograisali jestel to spavali na strudli ba golf je golf dobra stara recenica sto je svabo napravio to je auto pusti ti kinezke kie mazde toyote nissane itd ba golf je svabenzi
a golf je gol a svabo je svabo


lol
-_-:)

pa se opet naljutimo kad neko kaze da su bosanci glupi...

svud u svijetu su najbolja japanska auta,samo je kod nas najbolji golf 2 dizel sa okacenom SDA zastavicom oko unutrasnjeg retrvizora...

jes jes upravo tako :lol:
 
jesam dobio sam radove od vas 4
a ja tek spustio i malo se radi oko branika pa pomalo cu
nigdje ne zurrim do nedelje moguuradit 5 golfova
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
jesam dobio sam radove od vas 4
a ja tek spustio i malo se radi oko branika pa pomalo cu
nigdje ne zurrim do nedelje moguuradit 5 golfova

i ja isto tek počeo malo branik i boju radio biće do nedelje :cool:
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
jesam dobio sam radove od vas 4
a ja tek spustio i malo se radi oko branika pa pomalo cu
nigdje ne zurrim do nedelje moguuradit 5 golfova

hajd nemoj 5 do nedjelje neg uradi jedan do sutra/prekosutra pa da postavis sve :) same thing 4 troza :icon_biggrin:
 
Član
ja cu vam mozda samo stavit clen stayl golf malo neka prerada sitno odradjena al davalja odradjena necu ga kicerit spojlerima i tim smecima.Jel je auto katastrofa za napravit.
 
fast..tuning20 je napisao(la):
nije katastrofa meni se bas svidja probaj nesto sa brushom napravit vidjeces sta ispadne ja sam svega dosad uradio

sam da se nasalim pa gore si reko sam si spustio i malo nest :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
nije katastrofa meni se bas svidja probaj nesto sa brushom napravit vidjeces sta ispadne ja sam svega dosad uradio

sam da se nasalim pa gore si reko sam si spustio i malo nest :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol:

ahhaha cico hahhahahaah daj covjece ja mu felge sam stavio i spustio ga i prebacio na miami plazu neku ga stavio et mog posla xD
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top