P:releji po brojevima za vw i audi

P:releji po brojevima za vw i audi

prodajem releje za vw,seat i audi.releji su skinuti sa golfa 3 stranca i ispravni su.cijena po dogovoru a mogu i zamjene za dijelove golfa keca npr plastike na a stubovima pored prednje šajbe.
4sgn7m.jpg
28uof2u.jpg
 
bad_look je napisao(la):
Nije aljd aovaj 99 relej paljenja...ccccc:cool::icon_exclaim:

ne drug taj relej ti je da sam odrediš vremenski rad brisača i to se super stvar.ako budeš htjeo mogu ti sve objasniti ,a imaš i na googlu raznih pitanja oko tog releja
 
jel svaka trica ima taj relej :icon_question: sad bi ja otisao vidjet imal moj 99 al kisa pada napolju :lol::lol::lol:
 
GolFanatiCars je napisao(la):
jel svaka trica ima taj relej :icon_question: sad bi ja otisao vidjet imal moj 99 al kisa pada napolju :lol::lol::lol:
pogledaj, ali zna biti i onaj obični pod brojem 19 gdje brisači kad se upale na vremensko rade samo na fabrički određeni interval paljenja brisača
 
kod mene je relej brisaca 21, kad upalim brisace rade normalno-nakon 6-7sec se pale a kad ponovo ugasim i upalim onda nakon 3sec
 
GreenDevil je napisao(la):
kod mene je relej brisaca 21, kad upalim brisace rade normalno-nakon 6-7sec se pale a kad ponovo ugasim i upalim onda nakon 3sec

ma mislio sam na broj 19 malo sam više poludio sa tim brojevima,a ovaj drug 99 ti određuješ kad će da se pale vremenski
 
mirsadgolf je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
jel svaka trica ima taj relej :icon_question: sad bi ja otisao vidjet imal moj 99 al kisa pada napolju :lol::lol::lol:
pogledaj, ali zna biti i onaj obični pod brojem 19 gdje brisači kad se upale na vremensko rade samo na fabrički određeni interval paljenja brisača

kod mene tako rade e sad ne znam pogladat cu da vidim samo imam li taj 99

znaci moze bit 19 sa tvornickim inntervalom rucica prema dole a 99 ti sam sebi stimas jel tako :)
 
GolFanatiCars je napisao(la):
mirsadgolf je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
jel svaka trica ima taj relej :icon_question: sad bi ja otisao vidjet imal moj 99 al kisa pada napolju :lol::lol::lol:
pogledaj, ali zna biti i onaj obični pod brojem 19 gdje brisači kad se upale na vremensko rade samo na fabrički određeni interval paljenja brisača

kod mene tako rade e sad ne znam pogladat cu da vidim samo imam li taj 99

znaci moze bit 19 sa tvornickim inntervalom rucica prema dole a 99 ti sam sebi stimas jel tako :)
upravo tako pogledaj malo po googlu i naći ćeš
 
Član
imam i ja ovih releja s brojevima za golfa 2, pa ako ko trazi neki specifican neka pise, mozda imam :cool:
 
Član
Funkcionise tako sto povuces polugu brisaca na dole (interval) i odmah je vratis u "ler". Tada relej pocne da odbrojava vreme intervala. Onda posle zeljenog vremena ponovo povuces rucicu na dole i tako je ostavis. Vreme izmedju dva brisanja ce biti onoliko koliko je bio u "leru" izmedju ta dva ukljucivanja. ;)
 
Solomaher je napisao(la):
Funkcionise tako sto povuces polugu brisaca na dole (interval) i odmah je vratis u "ler". Tada relej pocne da odbrojava vreme intervala. Onda posle zeljenog vremena ponovo povuces rucicu na dole i tako je ostavis. Vreme izmedju dva brisanja ce biti onoliko koliko je bio u "leru" izmedju ta dva ukljucivanja. ;)

eto čovjek vam je fino objasnio funkciju releja broj 99
 
Top