P:preklapajuce kadice Recaro

P:preklapajuce kadice Recaro

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

LSD

Član
8857a4a807d30791a13f749408755b3c.jpg

86da3e63825b6b9d22bb1f1774078104.jpg


350KM s adapterima za golfa 1,2
 
Član
daj broj moba da ovo zavrsimo.....ako si iz lukavca pored tuzle,da dođem po to i gotovo.
 

LSD

Član
jbt....ljudi nisam znao da je ovakva potrzanja za kadicama JAVNO SE IZVINJAVAM SVIMA ZBOG TOGA STO U OGALSU NEMA BR: TELEFONAposebno suki-u
zasad su kadice rezervisane za srdjana.pa javimo rezultat za koji dan
 
Član
Hajd nema veze... :lol: Sva sreca pa su dva, pa mozemo podjeliti... :lol:
Svakako i ja kad sam te zvao nisi se mogao javiti, pa smo se culi 2-3 sata kasnije... ;)
 
Član
po casovniku na obadva foruma ja sam potvrdio kupovinu tacno nakon 2 sata od izdavanja oglasa,i nekih 40-ak min od zadnje posjete vlasnika sjedala na forum......znaci prije nego ste se vi kobajage culi na telefon 2-3 sata kasnijie.....
 
Član
Daj pusti te price, koliko imas godina jbt? Jesi vidovit', sta?

Evo c/p sa AKC, bas mi se ne da pisat' vise :lol:

Nisam se nadao da ce otici tema u ovako daleko...

Prvo, dok si ti pisao u temi, ja sam covjeka bar 5 puta zvao... inace ne volim pisati po oglasima ako bas nemam potrebe, ako nema broja, trazim broj preko PP-a i to je to. Cim sa dobio broj zvao sam, i odma' sam napomenuo da sam ozbiljna musterija za to...
U svakom slucaju si se javio poslje mene, mozes pisat' sta god hoces...

A sto se BHT-a tice, vidio sam temu i probao sam tamo uci jer znam da je aktivniji tamo, nisam mog'o pristupit'... kad sam uspio, pis'o sam u temi...

Moram priznati da si me skoro pa iznervirao... :cool:



Edit:

Evo ti i dokazi, da se ne osjecas prevareno... ja sam broj dobio 20min prije nego sto si se ti javio, u medjuvremenu smo se culi, a poslije njegovog posta ti pises kako si se ti prvi javio... jbg...

 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
evo kadica kod mene,ja ih kupio..nemojte se svadjati dzaba....

:lol:


@srđan....OK...sve 5 ;)

inace ne volim nista potajno raditi ako je javni oglas,zato i pisem u temi direktno ako sam zainteresovan,da se zna....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top