P: Passat 2.5 TDI V6 Highline

P: Passat 2.5 TDI V6 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
druze izvini za off ali samo da kazem tesko da ces dobit 15 000 za njeg
ima A6 za te pare znas a ipak A6 je A6 bez obzira sto je to kod tebe highline i sto je extra
moraces ga malo spustit ja mislim jer kriza je jbg... ja clia 2003 godiste dCi prodo za 6000 pa skontaj kakvo je stanje u drustvu ;)
a ako bude zamjena za golfa onda zvekni cijenu preko 15-16 ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
druze izvini za off ali samo da kazem tesko da ces dobit 15 000 za njeg
ima A6 za te pare znas a ipak A6 je A6 bez obzira sto je to kod tebe highline i sto je extra
moraces ga malo spustit ja mislim jer kriza je jbg... ja clia 2003 godiste dCi prodo za 6000 pa skontaj kakvo je stanje u drustvu ;)
a ako bude zamjena za golfa onda zvekni cijenu preko 15-16 ;)
ma odustao sam od zamjena, u planu je novo auto da kupujem, necu vise polovnjaka i gotovo... druze ne ide stvarno ispod ove cijene, a to da je a6 bolji, svako auto ima svoju musteriju, ovo ce kupit neko ko trazi ovakvog passata, a i ja i ti znamo da ih je ovakvih vrlo vrlo malo kod nas, a kad za obicne 1.9 traze 15-18 bez ikakve opreme, nedam ni ja njega ispod makar ga zapalio... 2000 maraka su me servisi izasli veliki i ovaj zadnji u 2 mjeseca tako da stvarno u auto nema ulaganja... mislim vidim da sesticu dajes za 12 al vjeruj mi ja bi ga radije zapalio sad nego ga dao za 12, mozda ga nekad i dam ko zna :D ti vrtis s autima tako da ti to nije toliko ni vazno, a ja sam na njemu za godinu i po izgubio 10 milja, ti na jednom popusis, na drugom vratis tako da nisi u minusu... pozdrav
 
Super Moderator
ima i toga druze jbg kad je dugo auto kod tebe i kad ulazes puno u njeg normalno da se ide u minus zato ga ne treba dugo cuvat :D
da ne idemo previse u off ako bude kakva musterija ja ti javim a tebi sretno u prodaji ;)
 
Član
ja sam izgubio 10 milja bez ikakvih ulaganja, kad bi ulaganja racunao.... :icon_smile: hvala druze i pozdrav...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top