P: Passat 2.5 TDI V6 Highline

P: Passat 2.5 TDI V6 Highline

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
passat 2.5 tdi v6, 110kw, tiptronic mjenjac, 183000 presao, uradjen veliki servis na 179000, zimske gume, highline oprema: koza, climatronic, navigacija, cd changer, naslonjac, grijaci sjedista, priprema za mobitel, xenoni, alarm, ukrasne lajsne, tamna stakla, ZEDER, itd itd... full... fabricko stanje... registrovan do 6.2010.

ZAMJENA ISKLJUCIVO ZA GOLF 5 TDI UZ MOJU DOPLATU ILI PRODAJA ZA KES
cijena po dogovoru posto je u zamjeni za golfa... za kes dosta jeftino :)
 
Član
dado307 je napisao(la):
passat 2.5 tdi v6, 110kw, tiptronic mjenjac, 183000 presao, uradjen veliki servis na 179000, zimske gume, highline oprema: koza, climatronic, navigacija, cd changer, naslonjac, grijaci sjedista, priprema za mobitel, xenoni, alarm, ukrasne lajsne, tamna stakla, ZEDER, itd itd... full... fabricko stanje... registrovan do 6.2010.

ZAMJENA ISKLJUCIVO ZA GOLF 5 TDI UZ MOJU DOPLATU ILI PRODAJA ZA KES
cijena po dogovoru posto je u zamjeni za golfa... za kes dosta jeftino :)

refreshic :cool:
 
Član
druze pa majku mu,stvarno ti se neda nikako, stata ovako auto zvijer, i snaga, a oprema full fulova...pa za dzaba ga dajes kakve krseve ljudi prodaju za skuplje....zao mi prvo tebe pa ovakog auta....:icon_rolleyes:
SORRY NA OFF-u
 
Član
almyr je napisao(la):
druze pa majku mu,stvarno ti se neda nikako, stata ovako auto zvijer, i snaga, a oprema full fulova...pa za dzaba ga dajes kakve krseve ljudi prodaju za skuplje....zao mi prvo tebe pa ovakog auta....:icon_rolleyes:
SORRY NA OFF-u
ma nije problem za off ;) znam sve brate al tako je kako je, svi neke zamjene a svoje zacijene tvoje spustaju, tako da necu zamjene nikako, a kesa nigdje.... :D otici ce aBd, ne gori pod nogama sto je glavno... pozdrav
 
Član
kad vidim ovog tvog passata znam koliko mi se drug zeznuo prije par dana,platio je passata 1.9tdi 17 000,bez registracije,isto godiste kao i ovaj,,meni ovaj prelijep,posebno unutrasnjost.gledao sam ga i na pik-u:))
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top