P: CORDOBA 2.0 gti 85kW za djelove (update SLIKE))

P: CORDOBA 2.0 gti 85kW za djelove (update SLIKE))

Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
znaci komplet sto dode u vratima za podizac ide u tu cjenu,jer meni je nesto puklo i nece da ide gore,samo dole,motor je ispravan
dobices kompletan podizac sa motoricem sve kompleti ako ti treba i instalacija iz vrata nije problem
SICEVI DO DALJNJEG REZERVISANI
 
Član
RE: P: CORDOBA 2.0 gti 85kW za djelove

scorpio je napisao(la):
presao je seat 140000 iz slovenije je, u dobrom je stanju motor ima malo hrdje okolo. motor sa mjenjacem, instalacijom, kompjuterom, pumpom goriva i svim potrebnim za ugradnju salteblom, nosacima... 450 maraka. sa motora jedino da skinem servo pumpu ona nije u cjeni. bice slike malo poslije dok uhvatim vremena da slikam. i ima nekoliko musterija za maotor pa ko je musterija nek pozuri. [/size]

ima 4 vrata desni podizac 40 maraka.



imas pm
 
Član
da da i konzola hehe. pozdrav badlook kesh sam uzeo. lijepo poslovati sa dobrim ljudima.;)
a komsija MAREX volan sam vec poklonio kolegi, dacu tebi koji saraf za tocak gratis
 
Član
koliko su oni amortizeri što smo pričali, i trebali bi mi zvučnici iz vrata??koliko love to i u kakvom je stanju??pozzz
 
Član
bad_look je napisao(la):
koliko su oni amortizeri što smo pričali, i trebali bi mi zvučnici iz vrata??koliko love to i u kakvom je stanju??pozzz
amortizeri sa oprugama po 20 maraka ,znaci oba 40 i oba zvucnika 20. sve 60. sve je u dobrom stanju jedino bi valjalo staviti nove odbojne gume na amortizere.
 
Top