P: CORDOBA 2.0 gti 85kW za djelove (update SLIKE))

P: CORDOBA 2.0 gti 85kW za djelove (update SLIKE))

Član
prodajem seat cordobu 1995 2.0 gti za djelove. auto je kompletan u voznom stanju , ima abs, elektro podizace, servo, maglenke , recaro siceve i jos dosta sice pa kome sta treba djelova nek pita. sutra slike, a motor je isti iz trojke gti 8V 115 ks

scorpio je napisao(la):
 
Legend
RE: P: CORDOBA 2.0 gti 85kW za djelove

koja je godina ?
u kakvom je stanju motor, koliko je presao ?

koliko je para kompletan motor za swap u golf mk2 ?

pozz
 
Početnik
RE: P: CORDOBA 2.0 gti 85kW za djelove

i mene zanima motor sa instalacijom,svim agregatima,getribom i poluosovinama?
 
Član
RE: P: CORDOBA 2.0 gti 85kW za djelove

presao je seat 140000 iz slovenije je, u dobrom je stanju motor ima malo hrdje okolo. motor sa mjenjacem, instalacijom, kompjuterom, pumpom goriva i svim potrebnim za ugradnju salteblom, nosacima... 450 maraka. sa motora jedino da skinem servo pumpu ona nije u cjeni. bice slike malo poslije dok uhvatim vremena da slikam. i ima nekoliko musterija za maotor pa ko je musterija nek pozuri. [/size]

ima 4 vrata desni podizac 40 maraka.
 
Član
RE: P: CORDOBA 2.0 gti 85kW za djelove

[attachment=35712]
[attachment=35705][attachment=35706][attachment=35707][attachment=35708][attachment=35709][attachment=35710][attachment=35711]

evo i neke cjene
-SICEVI PREDNI I ZADNJI 90 KM (malo nacjepano platno vozacevog sica)
-KOMPLETAN ABS SISTEM (odgovara za golf 2 i 3, u kompletu nabe, cilindri ,diskovi,instalacija,kompjuter, znaci sve potrebno za ugradnju)
-SERVO KOMPLETAN ...
 

Prilozi

  • cordoba 1.jpg
    cordoba 1.jpg
    82,4 KB · Pregleda: 13
  • cordoba 2.jpg
    cordoba 2.jpg
    63 KB · Pregleda: 22
  • cordoba 3.jpg
    cordoba 3.jpg
    78,5 KB · Pregleda: 45
  • cordoba 4.jpg
    cordoba 4.jpg
    109,2 KB · Pregleda: 25
  • cordoba 5.jpg
    cordoba 5.jpg
    80,7 KB · Pregleda: 85
  • cordoba 6.jpg
    cordoba 6.jpg
    102,5 KB · Pregleda: 61
  • cordoba 7.jpg
    cordoba 7.jpg
    120,9 KB · Pregleda: 39
  • cordoba.jpg
    cordoba.jpg
    91,9 KB · Pregleda: 65
Član
prednja maska ako je citava?
unutrasnje plastike od retrovizora (trokutovi)?
Deklo (ako budes motor prodavao u dijelove)?
Sredisnja konzola?

Mozes cijene i na PM ;)
 
Član
guster je napisao(la):
prednja maska ako je citava?
unutrasnje plastike od retrovizora (trokutovi)?
Deklo (ako budes motor prodavao u dijelove)?
Sredisnja konzola?

Mozes cijene i na PM ;)
ma evo cjene nestidim se ja :lol:. maska 20 maraka, jeste citava, trokutovi su sa rucnim stimanjem retrovizora oba 10 i sredisnja konzola oko mjenjaca 15 fali kod rucne cepic za saraf. a deklo ako budem rastavljao motor javicu nece biti skup ;)
 
Član
scorpio je napisao(la):
ma evo cjene nestidim se ja :lol:. maska 20 maraka, jeste citava, trokutovi su sa rucnim stimanjem retrovizora oba 10 i sredisnja konzola oko mjenjaca 15 fali kod rucne cepic za saraf. a deklo ako budem rastavljao motor javicu nece biti skup ;)

;)

a treba mi konzola iznad te znaci gdje dodje player itd :icon_smile:
ti trokutovi mi ne odg sa rucnim stimanjem :icon_sad:
a za masku ti javim kad vidimo i za tu konzolu ;)
i deklo :cool:
 
Član
guster je napisao(la):
scorpio je napisao(la):
ma evo cjene nestidim se ja :lol:. maska 20 maraka, jeste citava, trokutovi su sa rucnim stimanjem retrovizora oba 10 i sredisnja konzola oko mjenjaca 15 fali kod rucne cepic za saraf. a deklo ako budem rastavljao motor javicu nece biti skup ;)

;)

a treba mi konzola iznad te znaci gdje dodje player itd :icon_smile:
ti trokutovi mi ne odg sa rucnim stimanjem :icon_sad:
a za masku ti javim kad vidimo i za tu konzolu ;)
i deklo :cool:


konzola i maska 30 maraka. popust za clanove foruma ;). a deklo ipak malo nek saceka dok nevidim ocel mashina u djelove il komplet
 
jesu 4 vrata,lijevi podizac stakala,vozacevi i cjena...i koja je zadnja cjena maske,za raju s foruma..trebala bi mi i hauba,al kad si daleko
 
Član
Golf 1 TDI je napisao(la):
jesu 4 vrata,lijevi podizac stakala,vozacevi i cjena...i koja je zadnja cjena maske,za raju s foruma..trebala bi mi i hauba,al kad si daleko
jeste cetvoro vrata lijevi podizac 40 maraka. maska je 20 maraka al je clan guster pitao za nju tako da cemo sacekati njega. hauba 70 maraka ima 2 cvokice i guli se bezbojni lak na njoj al ces je svakako farbati
 
znaci komplet sto dode u vratima za podizac ide u tu cjenu,jer meni je nesto puklo i nece da ide gore,samo dole,motor je ispravan
 
Top