Oznaka države, primjer BiH !?

Oznaka države, primjer BiH !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kAcA je napisao(la):
antrax je napisao(la):
mtopic je napisao(la):
Ako hocete da budete zakonski ispravni, kod policije na granici prolazi samo ona odvratna bijela naljepnica sa crnim slovima i to tacno propisanih dimenzija, ali ne znam koje su, a ovo na tablicama ne znaci ama bas nista ...

Sad kazu da ce nove tablice imati na sebi te oznake, ali dok to ne dodje na snazi je samo onaj starinski bijeli poster na zadnjem kraju auta.

Da, slučajno sam saznao iz pouzdanih izvora, CRNA slova i BIJELA podloga i samo je ona važeća, lik kažnjava zbog tog, ali ni on dimenzije nema pojma koje su, ali imaju negdje u propisima :D

Kad budu nove tablice, neće više važiti ni trebati BiH naljepnice na autu... ali će nas ubijati onim glupim stikerima na prednjoj šajbi koji će biti obavezan...

Mrzim ove stikere koji idu na sajbu, imam fobiju od tih stvari :D
Po meni bi najbolje bilo da stikeri idu na tablice i onda svake godine nova boja. Primjer Norveska:
banii086bk8.jpg
banii089gw5.jpg

Nek stave i veci stiker, nije nikakav problem sve dok je na tablici

predji austriju, predji sloveniju i opet imas stikera na sajbi.. one njihove vignette :smajli29: (i to se kaznjava ako je vise od tri vignette iste drzave) a tesko se skida!
 
Član
Ima stiker i za Crnu Goru...
Ali ja ih ne lijepim :D Donijeli su mi jednu plastiku koja se stavi na sajbu i ubacujem stikere tu i kad prodjem tu zemlju samo ga sklonim :lol:
 
Član
kAcA je napisao(la):
Ima stiker i za Crnu Goru...
Ali ja ih ne lijepim :D Donijeli su mi jednu plastiku koja se stavi na sajbu i ubacujem stikere tu i kad prodjem tu zemlju samo ga sklonim :lol:

ja plati kaznu u austriji jer nije bila skroz zaljepita..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top