Oznaka države, primjer BiH !?

Oznaka države, primjer BiH !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Interesuje me slijedeće...

Primjer navodim našu državu... jer me to konkretno interesuje... Ove naljepnice plave BiH što stavljaju na tablice...
get_img

Samo je znak ovaj umijesto državnog grba... tj. EU zvjezdice su sada... i ispod piše BiH...
090625036.jpg


Ili ovako, samo piše BiH umijesto HE... uglavnom znate o čemu se radi...
table-rhg.jpg



Mene interesuje, ako ima ova oznaka BiH što sam naveo na tablicama, moramo li imat i naljepnicu BiH na autu pri prelasku granice, možemo li normalno preći sa gore navedenom oznakom BiH... bez ove standardne...


Hvala unaprijed. ;)
 
Član
Ja nikad nisam lijepila tu naljepnicu na auto..imam je u autu za slucaj da zatreba a bas mi se neda nikako lijepiti to
 
ove tablice mi se nikako ne svidjaju,zbog ove plave naljepnice,koja na autu koje nije nije plavo ubi u oci :icon_mad:

zar je nisu mogli ovako uradit,debili nesposobni :icon_evil:

thumb.php
 
Član
Ja je skinem čim mi dođu tablice... kud puklo da puklo... uzet 2-3 i stavit u auto da imam, hebene su kazne na granici kad uhvate bez napeljnice... ne priznaju ti istu u autu... mora biti istaknita na zadnjem dijelu... tako da naljepim prije granice kad trebalo ako je tako... ? ;)
 
Član
nekonam sta os reci ja vido samo da ovo kupuju papani na auto pijaci i lijepe sa strane neznam zasto
ili se to treba uvesti i kodnas ili sta vec
 
Član
Zerr je napisao(la):
nekonam sta os reci ja vido samo da ovo kupuju papani na auto pijaci i lijepe sa strane neznam zasto
ili se to treba uvesti i kodnas ili sta vec

Naljepnica BIH je u pitanju... zato što smo iz BiH... da si iz npr. Njemačke, morao bih imati D naljepnicu... i sl...

Kad smo papani, ti nisi... ti ne platiš nekih 100eura kaznu na kranici ako te uhvate bez iste... ?

pozz. ;)
 
Član
nije kazna 100 eura prije svega,ako si iz njemacke ili druge normalne drzave ne treba ti D naljepnica jer to imas vec na tablicama
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
nije kazna 100 eura prije svega,ako si iz njemacke ili druge normalne drzave ne treba ti D naljepnica jer to imas vec na tablicama

Udarili meni euri u glavu u zadnje vrijeme a nigdje ih :smajli16: kazna je 400kuna plaćena prošle godine na HR granici zbog nenošenja te naljepnice...

Eh sad, mene baš interesuje ovaj tvoj odgovor, jel' važi i nama ovo BiH sa tablica :)
 
Član
koliko je meni poznato, ta oznaka sa strane je za automobile iz EU. te im nije potrebno dodatno oznacivanje drzave u vidu naljepnice na autu. sad.. koliko ova BH oznaka vrijedi.. to ne znam.

prije x godina, kad njemacka nije imala tu oznaku u tablici sam slovencima morala nacrtati D i nalijepiti na auto, dok nisam do prve pumpe stigla i istu kupila. a kazna je tad bila nekih 50 DM.
 
Član
Ja prosle godine kad sam na more iso, preso granicu nemam naljepnice nije niko ni pito ni zagledo:):):)
Al samo vidjela ona dva listra stoka na zadnjem sjedistu stoje ono nesakriveno opusteno imatel sta prijavit......nemamo:):) I CAO :)
 
Član
antrax je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
nije kazna 100 eura prije svega,ako si iz njemacke ili druge normalne drzave ne treba ti D naljepnica jer to imas vec na tablicama

Udarili meni euri u glavu u zadnje vrijeme a nigdje ih :smajli16: kazna je 400kuna plaćena prošle godine na HR granici zbog nenošenja te naljepnice...

Eh sad, mene baš interesuje ovaj tvoj odgovor, jel' važi i nama ovo BiH sa tablica :)

mislim da ne spadamo tu, tako da... :D
 
Član
Ima recimo i onih dobrih naljepnica providne pozadine.Samo su slova crne boje ko sto je kod mene na autu.Meni to i ne smeta jer je auto tamno zeleno a ona slova crna pa se bas i ne vidi nesto dok se ne zagledas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top