ozivljavanje NISSANA 200sx

ozivljavanje NISSANA 200sx

Administrator
Andre - koji crveni :icon_question:
nitro , ma jok za sada, ima ovaj motor prostora za jos puno snage i bez nitra
 
nismo je napisao(la):
malo slika dok jos nije bio gotov...
samo da napomenem da je turbina reparirana u Sarajevu, sa servisa vracena kao nova (nisam vjerovao dok nisam vidio)...kome treba br servisa nek se javi od mne imaju preporuku
Crijeva su isto pravljena po mjeri u Sarajevu (cijena sitnica), pa neka neko kaze da se nesto ne moze

To mi treba :) koji servis?I meni to treba pa me zanima gdje se nalazi servis i br telefona ili cijena koliko je tebi kostala reparacija?Moze odgovor i na p.m. da se ne povlaci nevezano za temu ovdje.
Inace, lijepo izgleda a vjerujem i da tako isto i ide.Vidjeh ga prije par dana u prolazu :)
 
Član
djavolica je napisao(la):
nismo je napisao(la):
malo slika dok jos nije bio gotov...
samo da napomenem da je turbina reparirana u Sarajevu, sa servisa vracena kao nova (nisam vjerovao dok nisam vidio)...kome treba br servisa nek se javi od mne imaju preporuku
Crijeva su isto pravljena po mjeri u Sarajevu (cijena sitnica), pa neka neko kaze da se nesto ne moze

To mi treba :) koji servis?I meni to treba pa me zanima gdje se nalazi servis i br telefona ili cijena koliko je tebi kostala reparacija?Moze odgovor i na p.m. da se ne povlaci nevezano za temu ovdje.
Inace, lijepo izgleda a vjerujem i da tako isto i ide.Vidjeh ga prije par dana u prolazu :)

Mozda ne bi bilo lose da i napise ovdje info, ima nas jos kojima bi moglo zatrebati ;)
 
Administrator
djavolica je napisao(la):
nismo je napisao(la):
malo slika dok jos nije bio gotov...
samo da napomenem da je turbina reparirana u Sarajevu, sa servisa vracena kao nova (nisam vjerovao dok nisam vidio)...kome treba br servisa nek se javi od mne imaju preporuku
Crijeva su isto pravljena po mjeri u Sarajevu (cijena sitnica), pa neka neko kaze da se nesto ne moze

To mi treba :) koji servis?I meni to treba pa me zanima gdje se nalazi servis i br telefona ili cijena koliko je tebi kostala reparacija?Moze odgovor i na p.m. da se ne povlaci nevezano za temu ovdje.
Inace, lijepo izgleda a vjerujem i da tako isto i ide.Vidjeh ga prije par dana u prolazu :)

Ne bih nekoga besplatno da reklamiram

cijena 230 eura
 
Administrator
djavolica je napisao(la):
nismo je napisao(la):
malo slika dok jos nije bio gotov...
samo da napomenem da je turbina reparirana u Sarajevu, sa servisa vracena kao nova (nisam vjerovao dok nisam vidio)...kome treba br servisa nek se javi od mne imaju preporuku
Crijeva su isto pravljena po mjeri u Sarajevu (cijena sitnica), pa neka neko kaze da se nesto ne moze

To mi treba :) koji servis?I meni to treba pa me zanima gdje se nalazi servis i br telefona ili cijena koliko je tebi kostala reparacija?Moze odgovor i na p.m. da se ne povlaci nevezano za temu ovdje.
Inace, lijepo izgleda a vjerujem i da tako isto i ide.Vidjeh ga prije par dana u prolazu :)
cijena reparacije 230 eura ili 450 KM, turbina kao nova , turbo servis u Velesicima
Sto ne mogu sami zavrsiti salju u Uzice o svom trosku
poslat cu ti br
 
Član
jel imaju dje papiri od 200sx da nije totalka bila sa autom i da se moze prijenos obaviti ? ponude na pm
:icon_exclaim:

bit ce ok vozilica nema sta i ja sebi imam u planu da kupim jednu samo trebam tariguz ( papire) :)
 
Administrator
andre306 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
Andre - svrati na kafu
Majo - imas PM

tnx, naleticu tokom sedmice.... usput sretna nova i sve najbolje tebi i tvom ljubimcu, pozzzz

hvala takodje i tebi sve najbolje....
danas dosao s posla, dosadno, odem kupim svjecice i zamjenim, osjeti se promjena :icon_smile:;)
 
mogu misliti kako se osjeti promjena...ima jedan u banja luci se prodaje za 5000 kaze u tip top stanju je i fakat je utegnut, treba samo krajnicu zamijeniti, pa reko da neznas ti kakav je ili nesto o njemu, pozzz

evo i par slikica... da vidis o kome je rijec
 
Administrator
andre306 je napisao(la):
mogu misliti kako se osjeti promjena...ima jedan u banja luci se prodaje za 5000 kaze u tip top stanju je i fakat je utegnut, treba samo krajnicu zamijeniti, pa reko da neznas ti kakav je ili nesto o njemu, pozzz

evo i par slikica... da vidis o kome je rijec



znam da sam ti htio nesto reci, gledao sam i ja slike, dobro izgleda a nije puno para, isplati se pogledati
 
nismo je napisao(la):
andre306 je napisao(la):
mogu misliti kako se osjeti promjena...ima jedan u banja luci se prodaje za 5000 kaze u tip top stanju je i fakat je utegnut, treba samo krajnicu zamijeniti, pa reko da neznas ti kakav je ili nesto o njemu, pozzz

evo i par slikica... da vidis o kome je rijec



znam da sam ti htio nesto reci, gledao sam i ja slike, dobro izgleda a nije puno para, isplati se pogledati



aha, tnx, samo da mi je prodati ili zamijeniti golfa isao bih ja u banja luku da ga vidim i uzmem, u svakom slucaju hvala....
 
Top