ozivljavanje NISSANA 200sx

ozivljavanje NISSANA 200sx

Član
kako mocno izgleda na ovim slikama...svaka cast na projektu i srecno u daljem nastavku radova!!!
:cool::cool::cool:
 
Administrator
srdjo je napisao(la):
kako mocno izgleda na ovim slikama...svaka cast na projektu i srecno u daljem nastavku radova!!!
:cool::cool::cool:
hvala Srdjo
jedna friska od juros s malo snijega
SP_A0007.jpg
 
Administrator
malo slika dok jos nije bio gotov...
samo da napomenem da je turbina reparirana u Sarajevu, sa servisa vracena kao nova (nisam vjerovao dok nisam vidio)...kome treba br servisa nek se javi od mne imaju preporuku
Crijeva su isto pravljena po mjeri u Sarajevu (cijena sitnica), pa neka neko kaze da se nesto ne moze
 
Administrator
andre306 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
andre306 je napisao(la):
perverzija je majke mi.....
znas kako je onaj isao, eeeeeeee
ovaj je duplo brzi, a bit ce tu jos svega

mogu misliti, pa haj vidi hoce li neko golfa uzeti ili da zamijenim za nesto, pa da se dogovorimo za nissana, pa ako ti ko naleti, jbg. ozbiljna sam musterija...
pozzz
hvala svima
nissan nije na prodaju za sada, radim ga za sebe
ako ko naleti za golfa javim ti
 
nismo je napisao(la):
andre306 je napisao(la):
nismo je napisao(la):
andre306 je napisao(la):
perverzija je majke mi.....
znas kako je onaj isao, eeeeeeee
ovaj je duplo brzi, a bit ce tu jos svega

mogu misliti, pa haj vidi hoce li neko golfa uzeti ili da zamijenim za nesto, pa da se dogovorimo za nissana, pa ako ti ko naleti, jbg. ozbiljna sam musterija...
pozzz
hvala svima
nissan nije na prodaju za sada, radim ga za sebe
ako ko naleti za golfa javim ti

oknije frka, ima onaj crveni, hehehe
 
Član
nismo je napisao(la):
malo slika dok jos nije bio gotov...
samo da napomenem da je turbina reparirana u Sarajevu, sa servisa vracena kao nova (nisam vjerovao dok nisam vidio)...kome treba br servisa nek se javi od mne imaju preporuku
Crijeva su isto pravljena po mjeri u Sarajevu (cijena sitnica), pa neka neko kaze da se nesto ne moze


IHIjeva turbina?:)

nismo je napisao(la):
srdjo je napisao(la):
kako mocno izgleda na ovim slikama...svaka cast na projektu i srecno u daljem nastavku radova!!!
:cool::cool::cool:
hvala Srdjo
jedna friska od juros s malo snijega
SP_A0007.jpg


nitro?:)
 
Top