Ovo se dogodi ako pušite i pri tom prskate armaturu

Ovo se dogodi ako pušite i pri tom prskate armaturu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ne, mi mu isto nismo vjerovali, ali istina je, skoro sam cuo da je bio slican slucaj, bilo hladno i covjek rekao zeni da zagrije pur pjenu, i zena stavila vodu na sporet i bocu sa pjenom u nju da zagrije :D i to kad je eksplodiralo sve raznjelo, cak je tog covjeka pogdio komad od boce i rasjeklo u nogu, a on bio ispred kuce :lol:
 
Član
Meni je u kamionu pukao upaljač na instrument tabli, ono sunce ucicvarilo i pukne. Raznio i mene i kabinu, a prikolicu digau z rak i izvrnuo naopačke.
Da taj tvoj komsija nije mađioničar možda
 
Član
tuning89 je napisao(la):
ne, mi mu isto nismo vjerovali, ali istina je, skoro sam cuo da je bio slican slucaj, bilo hladno i covjek rekao zeni da zagrije pur pjenu, i zena stavila vodu na sporet i bocu sa pjenom u nju da zagrije :D i to kad je eksplodiralo sve raznjelo, cak je tog covjeka pogdio komad od boce i rasjeklo u nogu, a on bio ispred kuce :lol:

pa nije raketa na navodjenje...

http://youtu.be/60VGH--kYDo

dajte ljudi ovdje katanac
 
Član
ja nista nisam izmislio, sve je istina sto sam napisao... i ne pisem o necemu o cemu bas nista ne znam, kao neki... sto se mene tice moze katanac.
 
:lol::lol::lol: al se ismijah na zadnje komentare, a ja nevjerujem u ovo, previse je stete za jedan sprej koji nema ni 0.5l zapaljive tvari u sebi, a da bi se tako zapalila stvarno bi moralo biti puno zraka i da je sav rasprsen unutra, slicna stvar kao i u motoru. :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top