Ovo se dogodi ako pušite i pri tom prskate armaturu

Ovo se dogodi ako pušite i pri tom prskate armaturu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
- 32godišnjem vozaču Mercedesove C klase pamet nije jača strana, to je pokazao svojim činom kad je sprejem za sjaj i s cigaretom u ustima išao prskati armaturu (konzolu/instrument tablu) automobila. Posljedice njegovog čina možete vidjeti u nastavku.
Drago nam je što je vozač ostao živ i nek mu ovo bude škola za ubuduće, njemu a i svima nama. Nezgoda se dogodila u njemačkom Weingartenu, a prenosi je swabische.de
oqzsk7.jpg

2zqdcsh.jpg

2qwg408.jpg

2digcb6.jpg

2livfcg.jpg
242va0w.jpg
 
Član
mozel neko ovo pojasnit "s cigaretom u ustima išao prskati armaturu automobila"? sta je prskao, kakvu armaturu i cime. ne kontam :icon_confused:
 
Član
Armatura = instrument tabla
Prskao je vjerovatno sprejem za sjaj, i zapalilo se i pukla boca.

Malo je nelogican tekst, al valjda je to to
 
Član
ma nemoguce vala da se od cigare zapali, evo ja bas cu sada otici probati sa dezodoransom, nek se i zapali nebinto, i kako je mogo sprej da izbije ova stakla, ajd stakla nego usino cijelo vozilo, nisam jednom bacio bocu pod pritiskom u vatru.. kao da mu je kasikara eksplodirala
 
Član
Cek ako se ovo desilo autu od spreja, sta je onda trebalo biti sa njim kako je mogo ostati citav nije mi logicno nekako.
 
Član
mr.black je napisao(la):
Cek ako se ovo desilo autu od spreja, sta je onda trebalo biti sa njim kako je mogo ostatat citav nije mi logicno nekako.

ma kazem nema smisla, momak bi ili poginuo ili bi ostao trajni invalid
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top