Otvaranje teme za banovane.

Otvaranje teme za banovane.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ne znam samo zasto otvarate jedne te iste teme po 100 puta,a sve Vam je objasnjeno da nece od tog bit nista , i da Vam nijedan admin ni moderator nece pisat postove zasto je neko nekog banovan....:icon_rolleyes:
 
Član
nisam ja i necu nikad vise... :icon_biggrin:

:icon_exclaim:

uglavnom hocu da kazem ako se tema otvori da ne bude opet 90% stvari u njoj off,gubi se smisao,kao sto se npr. u podforumu negativna iskustva pri trgovini prepucavju u 20 postova na 6 strana oko gluposti neke pa tema gubi smisao,koliko sam ja shvatio trebalo bi da bude pregledna:taj i taj zaj*o tog i tog,cisto da se zna...
 
Član
marko_v je napisao(la):
nisam ja i necu nikad vise... :icon_biggrin:

:icon_exclaim:

uglavnom hocu da kazem ako se tema otvori da ne bude opet 90% stvari u njoj off,gubi se smisao,kao sto se npr. u podforumu negativna iskustva pri trgovini prepucavju u 20 postova na 6 strana oko gluposti neke pa tema gubi smisao,koliko sam ja shvatio trebalo bi da bude pregledna:taj i taj zaj*o tog i tog,cisto da se zna...

Tacno tako! Pogledajte moj post #2 kako da izbjegnemo spam. Otvorite i temu za spam i link da bude na str.1, pa da se ljudi prepiru da li je ili ne neko zasluzio "bananu".
 

IGY

Član
ma sta se ima ko buniti
na kraju krajve fino vam u pravilima pise sve, i svi ste prihvatili ta pravila prilikom registracije
ne znam zasto se opet bunite nesto, nidze veze
 
Član
Kao sto je vec ranije receno od toga nema nista. Shumi je vec napisao sustinu. Onaj ko je banovan njemu ce pisati trajanje i razlog bana kada pokusa pristupiti stranici i to je to.. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top