Otvaranje teme za banovane.

Otvaranje teme za banovane.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dajem prijedlog da se otvori tema i da se u njoj pisu banovane osobe i da se pored svakog nick.a napishe razlog sto je banovan.

npr.

vw_damir- psovao patka :p lupam...


Ovo sam primjetio da ima dosta foruma, pa rekoh da predlozim...;)
 
Član
I ja sam primjetio i nije losa stvar. Procitao sam na nekim forumima razloge zbog kojih su ljudi "banovati" i nije lose imati temu tog sadrzaja, mogu ljudi vidjeti sa kim ne zele imati posla. Uz to, dajem predlog da se otvori i OFF vezan za ban, pa da se raspravlja da li je odluka bila fer ili ne, da se ne spama po glavnoj temi, jer to je neizbjezno na ovom forumu.:D
 
Član
nodiash je napisao(la):
Predlagano vise puta...by myself only jedno 2 puta...usvojeno i nikad realizovano...

Mozda bude treca sreca:cool:, jer nevidim razlog ako su admini pristali da se tema i ne otvori :icon_smile:
 
Početnik
5-6 admina i moderatora a niko nista neradi ..hehe .. malo nekad DEyo igra se sa ovim izgledom foruma i tako.. :lol::lol:
 
Član
Ima tema u kojoj se pise razlog zasto je neko banovan, samo vi nemozete vidjeti tu temu, nego samo admini i modovi...
 
Član
svako ko je banovan obratice se preko PM-a adminima il modu i znat ce razlog....

mislim da nema potrebe za tom temom da bude otvorena....

sta mislite sta bi tu sve bilo sto od strane clanova sto od strane vodstva.....

nismo ni prvi ni zadnji koji ce biti banovani jbg:cool::cool::cool:
 

IGY

Član
i sta sad treba da pisemo razlog sto je neka osoba banovana i da vi spamate do besvjesti, tu
ja sam za ali da tema bude zakljucana i nema komentara sto ovaj sto onaj
 
Član
Što se mene tiče to je izmišljanje tople vode..Onaj ko je banovan vidi razlog bana,šta koga briga zašto je neko drugi banovan? Mahalska posla,samo da bi se pojedinci mogli naseravati.U razlozima za ban ne piše ništa relevantno za dalje druženje ili trgovinu sa tom osobom, tj. u razlozima za ban najčešće piše spam,uvreda ili tako nešto a to vam ništa ne znači.Zato uživajte na forumu zbog onoga zašto smo prvenstveno svi ovdje,mislim da sadrži ionako previše podforuma :cool:
 
Član
Ovo možete shvatiti kao osnivanje sindikata:lol::lol::lol:Izaći ćemo na ulice ukoliko se naši zahtjevi ne usvoje:lol::lol:
 
Član
Bilo bi fino kada bi se jedna tema otvorila za te Banove i da svi vide ko je banovan i da sestavi razlog bana , tako da se to moze i prokomentarisat ako ima veze s tim il slicno . . .
Ipak ovde smo svi da se druzimo "obicni" clanovi kao i admini i modovi . . . . Tako da bi bilo fino s vase strane da nam ustupite tu mogucnost ! ! !

Na vama je :)
 

MTR

Član
Schumi je napisao(la):
Što se mene tiče to je izmišljanje tople vode..Onaj ko je banovan vidi razlog bana,šta koga briga zašto je neko drugi banovan? Mahalska posla,samo da bi se pojedinci mogli naseravati.U razlozima za ban ne piše ništa relevantno za dalje druženje ili trgovinu sa tom osobom, tj. u razlozima za ban najčešće piše spam,uvreda ili tako nešto a to vam ništa ne znači.Zato uživajte na forumu zbog onoga zašto smo prvenstveno svi ovdje,mislim da sadrži ionako previše podforuma :cool:

jes' vala bas , neces bit banovan ako si spamo' redovno :lol::lol:

sala ,ali mislim da je Shumi u pravu , ja bi ovu temu zakljucio , ;)

i hajmo lagano se razic' kucama , sutra ce partijske knjizice bit gotove :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top