otkljucavanje auta

otkljucavanje auta

Član
bila je neka emisija jednom na HRT o obijanju auta i lik je pokazao kako lopticom otkljucati. Samo ne mogu nac sad taj klip
 
Član
phantom je napisao(la):
bila je neka emisija jednom na HRT o obijanju auta i lik je pokazao kako lopticom otkljucati. Samo ne mogu nac sad taj klip

i ja sam to gledao, lik bio neki robijas sta li je uglavnom nije mu se vidjelo lice pod fantomkom bio i otkljucavo auta na ovaj nacin ;)
 
Član
gledao sam ja kako i elektrosokerom otvaraju, ima tih caka pun *****, samo ne treba se petljat u to. ovo s lopticom je isfurano sigurno, mislim da se to moze okacit macku o rep.
 
Član
ArminM je napisao(la):
gledao sam ja kako i elektrosokerom otvaraju, ima tih caka pun ku*ac, samo ne treba se petljat u to. ovo s lopticom je isfurano sigurno, mislim da se to moze okacit macku o rep.

slazem se s tobom;)
 
Član
Drug,nema teorije. To se suprotstavlja zdravom razumu,i spadalo bi u domen čarolije. Garantovano nemoguće. Sistem brave to onemogućava. Ovo ti je tkz.urbana legenda zasnovana na prvim modelima centralne brave koje su koristile pneumatski sistem. Ali čak ni na takvim modelima to nije bilo moguće,zato što ne postoji direktna veze između zatvorenog pneumatskog cilindra i same brave. Pa ne naduvavaju se vrata,nego je sistem zatvorenog tipa. Moja preporuka je da se negdje sakriješ(da ti se ne smiju kolege) i sam probaš. I to uzmi slobodno kompresor,pa naduvaj koliko možeš. A u ostalom jesi slušao ti tekst ovoga što si postavio? Kao:''ne smijete sebi dozvoliti da ikud krenete bez jedne ovakve napravice u torbici,....''
 
Član
Ma moze bre, sta ti je. Samo ne mozes bas rukom samo da navalis na lopticu, nego izmi neki dobar malj od 4-5 kila i dobro raspali, nemoj da zalis!!!! Videces da moze!!!

(malj = cekic)
 
Član
emsho21 je napisao(la):
pa da ostanes bez pola vrata,a po kojoj teoriji moze?? :icon_question::icon_smile:

:lol: :lol: :lol:

Pa zato sam i rekao... "MOZE" kaze onaj sto veze nema oko automobila i samog njihovog sklopa. U "SVAKOJ" bravi, se nalaze mali segmenti koji su razlicito rasporedjeni na svakom autu i razlicitih su duzina tako da ne moze bilo koji kljuc da otvori bilo koju bravu. Na kraju cilindra u kojem se nalaze ti segmenti se nalazi jedna metalna viljuska (ili poluga, u zavisnosti od modela auta) koja tamo pomera neke mikroprekidace koji dalje rade neku svoju funkciju da bi pokrenuli "kompresor" (ako je vakumska centralna brava) koji ce da otkljuca ili zakljuca auto.....
Ti fazoni sa ping-pong ili teniskim lopticama imaju u Diznijevom crtanim filmovima, NE ZAMLACUJTE se glupostima!!!!

A Ovo sa "maljem" prolazi 100% zato sto ima pola auta da razvali i bar ce mu jedno staklo puci i udje k'o covek!!!
 
BHT Ovisnik
VW Diego je napisao(la):
phantom je napisao(la):
bila je neka emisija jednom na HRT o obijanju auta i lik je pokazao kako lopticom otkljucati. Samo ne mogu nac sad taj klip

i ja sam to gledao, lik bio neki robijas sta li je uglavnom nije mu se vidjelo lice pod fantomkom bio i otkljucavo auta na ovaj nacin ;)

da i ja sam to gledao,to je bilo prije dosta godina,tako je odkljucao audia A4 b5 ;)
 
Top