otkljucavanje auta

otkljucavanje auta

Član
Bar ti nije skupo probati tenisku lopticu rupu na njoj i ozezi po parkingu ako te ufate kazi da si vidio na mithbustersima:lol: i obavezno nam napisi na kojim autima to prolazi;)
 
Član
Sta li onda ja jedem gooovna???? :icon_mad:

Yebo mater, jeste li vi normalni????? Pa kako niko ne konta da... dok se snima klip dok ona gura lopticu da tamo neko na daljinski otkljuca auto!!! Hmmm!!!
 
Pa inzinjeri godinama stvaraju protuprovalne zastite,pa ih lopovi probijaju svakog dana...prema tome nije nista cudno da se par automobila moze otkljucati na ovaj nacin
 
edoze je napisao(la):
ma dacia,moguce je onda

Prema istrazivanju Auto Blica, od prije par godina, profesionalnom "bravaru" je trebalo 15 minuta da otvori istu Daciu bez ostecenja, to je bio jedini uslov, dok mu je za E klasu i par skupljih trebalo svega 2-3 minute ;)
 
Član
dule-p je napisao(la):
Sta li onda ja jedem gooovna???? :icon_mad:

Yebo mater, jeste li vi normalni????? Pa kako niko ne konta da... dok se snima klip dok ona gura lopticu da tamo neko na daljinski otkljuca auto!!! Hmmm!!!

dule gora si ti budala materemi sto se trudis nekome nesto objasnit

ne ide mi u glavu kako neko uopste moze pomisliti da se na ovaj nacin moze otvorit brava:icon_eek::icon_eek:
cime se vi zamarate majko rodjena
 
Član
Nema logike, mozes kompresor staviti i duvati a ne lopticu,jer sta se desava duvas u kuciste gdje ulazi kljuc, a to dalje preko poluge se okrece i otkljucava vrata i sad sta si sti dobio sto ce zrak uci!???:icon_eek:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
edoze je napisao(la):
ma dacia,moguce je onda

Prema istrazivanju Auto Blica, od prije par godina, profesionalnom "bravaru" je trebalo 15 minuta da otvori istu Daciu bez ostecenja, to je bio jedini uslov, dok mu je za E klasu i par skupljih trebalo svega 2-3 minute ;)
bilo je i na nekom njemackom kanalu kako se skuplja auta lakse otvaraju,. na 124 ostavio je lik po sata i na kraju razbi staklo iznervira se,.dovukose mislim da je bila c-coupe zavuce nesto pod vrata napumpa nekom zicom povuce iznutra i jos ga upali i ode imao je nesto ko palm sa kljucem,. nije dva puta klikno .,.isto pasata b6 izvadi mu kilometar sat neke zice povuce i ode,., megana i golfa5 upalio za nekih minuta,., tako sto sve novije sve lakse
 
Član
ma gdje ce moci,pa svaki treci lik bi onda krao auta :lol: al bi se povecala prodaja teniskih loptica :lol:
 
Top