Osijek Street Race Show No_7

Osijek Street Race Show No_7

Član
erol_brcak je napisao(la):
jebes petak, necu vise petkom ici ma da me sto vragova tjera. Svaki put idem pretkom i do subote navece vec budem smoren, jednom otiso u subotu, najbolje mi bilo.

Brcaci idu u subotu, jos se skontam kad, pa ko zeli nek se pridruzi, cekali bi vas na granici u Orasju ;)


Javite Brcaci kada budete imali plan, ako budem imao slobodnu subotu da se nadjemo na granici Orasje
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
jebes petak, necu vise petkom ici ma da me sto vragova tjera. Svaki put idem pretkom i do subote navece vec budem smoren, jednom otiso u subotu, najbolje mi bilo.

Brcaci idu u subotu, jos se skontam kad, pa ko zeli nek se pridruzi, cekali bi vas na granici u Orasju ;)

Hajmo ba u petak kad vec ljudi idu...vise ljudi, veci ciganluk, zajebancija i sve sto ide uz to kad su bosanci u pitanju. :lol: Petak vecer, profurat gdje po Osijeku, uhvatit se kakve kafane ! ;)
 
Ma subota. I Tuzlaci, bar ovi nasi idu tad, Faja, Hari, Babun, Samir, Mirza Hondas, a i ekipa iz Srebrenika isto tako u subotu konta. Vjeruj mi kad ti kazem da su dvije noci spavanja u autu previse, been there, done that, u subotu oko 12 krenut idealno, dodjemo tamo taman kad krenu brze klase, razvucemo tendu i krenemo ;)
 
Član
Subotom u 12 sunce grije najjace ! A CRX bog dao ima klimu pa cu hladit guzove na +32 !

I sta ako nadjem sponzora pa hocu da vozim, a moram se do 9h prijavit ? Zar ces me pustit da idem sam i da se izgubim gdje usput ? :lol:
 
Top