Osijek Street Race Show No_7

Osijek Street Race Show No_7

Početnik
Sandro je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Nexus je napisao(la):
Sarajlic je napisao(la):
Koliko je startnina za rejs,i hoce li tuzlaci opet sa sickog krenuti :icon_question:

naravno, petak navecer sa sickog kretanje:cool:

U koliko sati da budem dole tj kad se sabirete.

ma napisat ćemo ovdje vjerovatno kad se dogovorimo, ako nista imaš moj broj pa me nazovi u četvrtak ili petak

Okejjj Sandro cujemo se ;)
 
jebes petak, necu vise petkom ici ma da me sto vragova tjera. Svaki put idem pretkom i do subote navece vec budem smoren, jednom otiso u subotu, najbolje mi bilo.

Brcaci idu u subotu, jos se skontam kad, pa ko zeli nek se pridruzi, cekali bi vas na granici u Orasju ;)
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
jebes petak, necu vise petkom ici ma da me sto vragova tjera. Svaki put idem pretkom i do subote navece vec budem smoren, jednom otiso u subotu, najbolje mi bilo.

Brcaci idu u subotu, jos se skontam kad, pa ko zeli nek se pridruzi, cekali bi vas na granici u Orasju ;)

Mi se u petak narokamo i nebudemo umorni.Bujrum usvoji nas recept :D
 
Sarajlicu prijatelju ja do sad na svakom rejsu u Osijeku bio, dolazio sam i u petak, i u subotu, i svojim autom i maminim :D i po kisi i po suncu i bez para i s parama i nadrkan i sretan :D al najbolje mi bi kad subote jedne dodjoh, kisa udara, skupilo se ekipe iz Tz, Brckog, Osijeka, pod tudju tendu se uvukli i ubili se, eh za pamcenje ;)
 
Početnik
erol_brcak je napisao(la):
Sarajlicu prijatelju ja do sad na svakom rejsu u Osijeku bio, dolazio sam i u petak, i u subotu, i svojim autom i maminim :D i po kisi i po suncu i bez para i s parama i nadrkan i sretan :D al najbolje mi bi kad subote jedne dodjoh, kisa udara, skupilo se ekipe iz Tz, Brckog, Osijeka, pod tudju tendu se uvukli i ubili se, eh za pamcenje ;)

:icon_question:
 

IGY

Član
navodio ti je kako je sve isao i sta je sve radio
a sad dosta spama

Davore ja cu mozda nedelju ujutru poraniti, a cucemo se svakako jos oko detalja pa da picimo skupa
 
Top