Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
GocaS6 je napisao(la):
Da treba nam još nešto. Prije svega normalno ponašanje. Ne nazivanje ljudi popuzanima, glavonjama, organizatore glupanima i tako dalje. :icon_eek:

Iz koje je Repo države to me uopće ne zanima. Niti me taj lik zanima kao osoba. Kakvo je on auto složio ni to me ne zanima. Da vozi 5 sec sa tim Golfom za mene bi i dalje bio bezveznjaković. Zašto? :icon_rolleyes:

Jer čovjek nema POŠTOVANJA ni prema kome.

A poštovanje je najbitnije u životu i Repo to nikada neće naučiti. I sve dok to ne nauči nikada ga neće ni dobiti. To sam mu rekao bar 50 puta. Radi svoj posao i ne pravi budalu od sebe po forumu. Ali ne, mentalni sklop izgleda odavno zakazao.

Žalosno je i pročitati ove njegove postove. Al eto u našoj državi teško je biti najluđi, konkurancija je zaista prevelika.



Jedini post vrijedan citanja u zadnjih 8-9 stranica!

;)
 
Član
ova mi zadnja trka pravo smijesna, ode bravo a ovaj se vuce za njim ko prebijena macka:lol::lol::lol::lol:
 
eh svega se ja nacita no nebitno to sad zao mi je sto sam ovako nesto propustio ali od sad pa na dalje sigurno cu i ja biti prisutan da uzivam kao gledaoc :icon_smile:

kojekakve price necu ni da komentarisem ko se prepucava nek rijesavaju sami i da ja komentarisem nastace ce jos veci OFF ;) u temi


Repo svaka cast prvenstveno za auto iz BIH drugo dosao si i vratio se kuci sa autom koji vozis na street race-u, cijelio auto je tvojih ruku dijelo, i za ono sto si rekao to si oostvario, za stvari koje su se omakle zelim vise srece da se ne ponove iduci put pa da bude sve obecano - ispunjeno :cool: i posebno prica je to sto ti je auto i za street race a i legalno na cesti zna se na sta mislim ;)

o ponasanju i konverzaciji necu da komentarisem vjerujem da moze i bolje ali to je kontrareakcija od popljuvanja koji je kao polet grlom u jagode nije se ni desilo nesto a vec kude ;)

ide i bravo ;) ali vec sam rekao ne gotivim auslandere ;)
 
Član
smjeno!
nikada necu shvatiti neke ljude pa zar svugdje mora vladat ciganluk!
sta ima veze sto je fiat napravio jel izgubio?jeste! OTRESEN KO BALAC IZ NOSA!
roman ima vrhunski slozen motor i to je to!
znaci samo slikovi na fiata i repin golf ide u povijest:lol::lol::lol::lol:
na repinom autu ima jos prostora da se odrade neke stvari koje ce se odraditi i ubost ce u niskih 10!
nisam,tu da bih sudio tko je kome idol ali daj ljudi jel morate biti ociti?jel vam to hrana?
 
Administrator
mislim da je rano da kljucamo temu, ali sva vrijedjanja i neke price, sto se tice osoba i njihovog ponasanja, ostavite negdje van foruma... tema je SR u Osijeku i pricajte o tome, a ne o necijem karakteru i slicno...
ako nastavite tako tema ce otici pod kljuc...
 
pioneer_09 je napisao(la):
mislim da je rano da kljucamo temu, ali sva vrijedjanja i neke price, sto se tice osoba i njihovog ponasanja, ostavite negdje van foruma... tema je SR u Osijeku i pricajte o tome, a ne o necijem karakteru i slicno...
ako nastavite tako tema ce otici pod kljuc...

na to sam i ja ciljao ali sam ipak nesto rekao :icon_exclaim:

SR osijek i da kazem dajte slika i snimaka :cool:
 
Član
MADA FAKA je napisao(la):
smjeno!
nikada necu shvatiti neke ljude pa zar svugdje mora vladat ciganluk!
sta ima veze sto je fiat napravio jel izgubio?jeste! OTRESEN KO BALAC IZ NOSA!
roman ima vrhunski slozen motor i to je to!
znaci samo slikovi na fiata i repin golf ide u povijest:lol::lol::lol::lol:
na repinom autu ima jos prostora da se odrade neke stvari koje ce se odraditi i ubost ce u niskih 10!
nisam,tu da bih sudio tko je kome idol ali daj ljudi jel morate biti ociti?jel vam to hrana?

ti baš svugdje moraš širiti tu svoju (ne)kulturu, od foruma ak slavonija, fejsa, ovdje..
svi znamo da mnogo elemenata utječe na tih nekoliko desetinki, stotinki.. svaka čast i repi i danijelu, obojica su izvrsno složili motore, obojica voze 10 sekundi, i obojica zaslužuju respekt! a ne pljuvanje jedan po drugome!
 
Član
Topiću tebe ću prebit slijedeći put kad te sretnem :D 16 puta sam bio kod Baste i njih gore, tebe bi nacrtanog nije bilo... Smješteni smo bili lijevo od starta, znači između nas i ograde je morao proći haman pa svako ko je tamo bio... i nigdje te upratio nisam... jbni LG telefon mi tamo nije radio što ti mogu potvrdit i Trizex i oni, žalio sam se naveče, mogao sam samo SMS primit i ništa drugo, tako da te nisam mogao ni nazvat ni poslat sms... kontao sam da nisi dolazio nikako, baš mi žao jbga... slijedeći put se vidimo ;)

Kao što Goca reče SRCS niko nije spomenuo... evo ja ću, sve pohvale od prvog do zadnjeg lika što su putovali tamo... posebno se Seji trebamo zahvalit, na svoj obraz nas je odmah u petak gurnuo na pistu da se smjestimo, još je otišao sa partya da nas odvede do tamo i pokaže nam gdje smijemo biti... i on i Muha zajedno. respekt ;)
 
Član
da i ja jos nesto napisem :)
odlicna organizacija, najvise mi se svidjalo sto nije bilo velikih pauza izmedju trka, prvo oni kaskaderi, pa one trke motora, stalno se nesto desavalo, itd...
dosta dobrih vozilica, audi r8, ona mecka cls, one benge m5..., ugl jedva cekam slijedeci race:cool::cool::cool:
 
Početnik
antrax je napisao(la):
Topiću tebe ću prebit slijedeći put kad te sretnem :D 16 puta sam bio kod Baste i njih gore, tebe bi nacrtanog nije bilo... Smješteni smo bili lijevo od starta, znači između nas i ograde je morao proći haman pa svako ko je tamo bio... i nigdje te upratio nisam... jbni LG telefon mi tamo nije radio što ti mogu potvrdit i Trizex i oni, žalio sam se naveče, mogao sam samo SMS primit i ništa drugo, tako da te nisam mogao ni nazvat ni poslat sms... kontao sam da nisi dolazio nikako, baš mi žao jbga... slijedeći put se vidimo ;)

Kao što Goca reče SRCS niko nije spomenuo... evo ja ću, sve pohvale od prvog do zadnjeg lika što su putovali tamo... posebno se Seji trebamo zahvalit, na svoj obraz nas je odmah u petak gurnuo na pistu da se smjestimo, još je otišao sa partya da nas odvede do tamo i pokaže nam gdje smijemo biti... i on i Muha zajedno. respekt ;)

Da i ja pohvalim Seju i Muhu i SRSC cijeli,sto Antrax rece smjestio nas je na pistu prvu noc,pokazao nam gdje smijemo bit da sta smijem oradit itd..Svaka mu Cast,isto tako sredio nam je odlicno mjesto za campovanja tj uz sami start nekih 20-ak metara od starta..Velike ljudine svi odreda,svaka im cast ;)
 
Član
e ja fakat ne mogu da vjerujem da ima neko ko je vidio romanovog golfa kako ide i da mu nesto sere..

one dvije voznje su bile da stanes i drkas ! 10.5 svaka cast


prvi put sam bio u Osijeku i momci svaka cast, organizacija za sve pohvale.. ;)


neki biturbo neki bimoto

http://www.youtube.com/watch?v=7NcoMWm-LvE&feature=fvwrel
 
Upravu sam pregledao sve forume i nigdje niko nema niti jednu zamjerku na rad SRCS i zato svcaka čast Sejo,Tiro,Sijamiću i Berina extra posao odrađen.....
Čestitke jos jednom svima i eto Mostara za nesto manje od mjesec dana...

Antrax nije ti telefon radio zvao sam te vise puta ali nista..
 

MTR

Član
ivica je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=ftuFovQRA2w jedan jutarnji video u 5:45 :lol:
i manite se svadja,pokusajte vi kao prvo uspieti uraditi kao sto su oni ;)

:lol::lol::lol: najjaci video do sad , od muzike u pozadini do onog : de budi Zutog ***** ti Issa , tobejarabi :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top