Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bila je pogresno informisana... receno joj je da je kaucija bila 3000 a ne kazna pa je kontala da sam bog zna sta radio tj nosio preko granice... a ne jedna obicna cakija... na greskama se uci... samo velika im je kazna u PM
 
Član
Haris je napisao(la):
road_runner je napisao(la):
Nexus je napisao(la):

ma de ba :D bio je do 6 ujutro u sub i onda je opet postao "obicni" covjek :D:lol:

ne bi ja reko da sam dobro prosao... prosao sam prelose...

Ti si prošao odlično, zaustavila te policija... zamisli da si bio na Sejinom i Trizinom mijestu, zaustavili likovi policiju i to 3 patrole :lol:

road_runner pozdrav i nazad, sorry nisam se sjetio sve raje ko je ko jer smo se odjednom okupili u petak naveče, ali bitno je da su svi za 10, niko nije pravio probleme i slično... druženje na nivou bilo stalno ;)


Pojedinci su mi smiješni na ovom forumu... neću ih imenovat, ali nešto pišete tipa da je Repo slovenac i td, onda bi navijali za njega... kako neko može da navija za njega mene čudi... kažeš mu neku sitnu zamjerku za auto, utrku ili slično i on te nazove glavonjom, uvrijedi te ili slično... pa da vozio neznam koje vrijeme nikad za njega neću navijat, ne zbog auta već zbog njega i njegovog karaktera.

Vazda će moji favoriti biti oni ljudi koji su normalni i s kojima se može družit u svako doba dana i noći a neočekivat hoće li ti nešto ružno reći, nebitno koju klasu oni vozili ili nikako ne vozili ;)
 
Član
antrax je napisao(la):
Haris je napisao(la):
road_runner je napisao(la):
Nexus je napisao(la):

ma de ba :D bio je do 6 ujutro u sub i onda je opet postao "obicni" covjek :D:lol:

ne bi ja reko da sam dobro prosao... prosao sam prelose...

Ti si prošao odlično, zaustavila te policija... zamisli da si bio na Sejinom i Trizinom mijestu, zaustavili likovi policiju i to 3 patrole :lol:

road_runner pozdrav i nazad, sorry nisam se sjetio sve raje ko je ko jer smo se odjednom okupili u petak naveče, ali bitno je da su svi za 10, niko nije pravio probleme i slično... druženje na nivou bilo stalno ;)


Pojedinci su mi smiješni na ovom forumu... neću ih imenovat, ali nešto pišete tipa da je Repo slovenac i td, onda bi navijali za njega... kako neko može da navija za njega mene čudi... kažeš mu neku sitnu zamjerku za auto, utrku ili slično i on te nazove glavonjom, uvrijedi te ili slično... pa da vozio neznam koje vrijeme nikad za njega neću navijat, ne zbog auta već zbog njega i njegovog karaktera.

Vazda će moji favoriti biti oni ljudi koji su normalni i s kojima se može družit u svako doba dana i noći a neočekivat hoće li ti nešto ružno reći, nebitno koju klasu oni vozili ili nikako ne vozili ;)


3000 kuna ti odlicno...
 
Član
ArminM je napisao(la):
vidim neko spomenu jednu stvar, sasvim tacnu,,, mi balije smo bas pogan narod
pametnija recenica se nije napisala na ovom forumu
istina je da je Repo iz neke druge drzave da bi svi bili uz njega, i dizali ga u nebesa, ili je mozda problem u autu, da mozda vozi fiata ili opela bio bi vise voljen da tako kazem
stvarno treba odati covjeku respect, vec je sve receno, sam slozio auto, dosao s njim do osijeka, i napravio rekord

treba li vam jos nesto:icon_question:

Da treba nam još nešto. Prije svega normalno ponašanje. Ne nazivanje ljudi popuzanima, glavonjama, organizatore glupanima i tako dalje. :icon_eek:

Iz koje je Repo države to me uopće ne zanima. Niti me taj lik zanima kao osoba. Kakvo je on auto složio ni to me ne zanima. Da vozi 5 sec sa tim Golfom za mene bi i dalje bio bezveznjaković. Zašto? :icon_rolleyes:

Jer čovjek nema POŠTOVANJA ni prema kome.

A poštovanje je najbitnije u životu i Repo to nikada neće naučiti. I sve dok to ne nauči nikada ga neće ni dobiti. To sam mu rekao bar 50 puta. Radi svoj posao i ne pravi budalu od sebe po forumu. Ali ne, mentalni sklop izgleda odavno zakazao.

Žalosno je i pročitati ove njegove postove. Al eto u našoj državi teško je biti najluđi, konkurancija je zaista prevelika.
 
Član
Goca tebi ne smijem nista reci, mozda si upravu mozda nisi, nije moje da sudim
puno ste iskusniji od mene, i ti i repo, tako da nije moje da vam ista pricam

ja ono sto znam jeste da se sa repom, eto i s tobom i sa jos nekim likovima nikad ne bih upustio u neki verbalni duel ili nesto tako
zna se koji se ljudi trebaju postovati zbog onog sto su napravili i to je jednostavno tako
mozda i roman izrevoltiran kaze ono sto kaze, vjerujem da je i njemu puna kapa svega;)
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
vidim neko spomenu jednu stvar, sasvim tacnu,,, mi balije smo bas pogan narod
pametnija recenica se nije napisala na ovom forumu
istina je da je Repo iz neke druge drzave da bi svi bili uz njega, i dizali ga u nebesa, ili je mozda problem u autu, da mozda vozi fiata ili opela bio bi vise voljen da tako kazem
stvarno treba odati covjeku respect, vec je sve receno, sam slozio auto, dosao s njim do osijeka, i napravio rekord

treba li vam jos nesto:icon_question:

Da treba nam još nešto. Prije svega normalno ponašanje. Ne nazivanje ljudi popuzanima, glavonjama, organizatore glupanima i tako dalje. :icon_eek:

Iz koje je Repo države to me uopće ne zanima. Niti me taj lik zanima kao osoba. Kakvo je on auto složio ni to me ne zanima. Da vozi 5 sec sa tim Golfom za mene bi i dalje bio bezveznjaković. Zašto? :icon_rolleyes:

Jer čovjek nema POŠTOVANJA ni prema kome.

A poštovanje je najbitnije u životu i Repo to nikada neće naučiti. I sve dok to ne nauči nikada ga neće ni dobiti. To sam mu rekao bar 50 puta. Radi svoj posao i ne pravi budalu od sebe po forumu. Ali ne, mentalni sklop izgleda odavno zakazao.

Žalosno je i pročitati ove njegove postove. Al eto u našoj državi teško je biti najluđi, konkurancija je zaista prevelika.

Potpis ;) i Aldine i tebi potpis
 
Član
funky je napisao(la):
noke, 17 klasa ne postoji vec vise od godinu :D
Repo, ici ce to i jos nize, na kraju ces morati sa dragsterom na crtu :cool:
erole, drago mi je sto smo se upoznali, drugi put natoci goriva u onu zvrku, nece nas uvijek biti da je guramo do starta :lol::lol:
junferu, cuo sam za to neko trkanje po autoputu kad sam ja izasao ?
hehehe :)
Gale, i tebi je falilo 0.05 sec da osvojis svoju klasu, ali eto... jbga..
pozz

oko moje nije to bila trka vec cjeeepanje hahahahaha:icon_mad::icon_mad:;):123::123::123::123:
 
Član
MTR je napisao(la):
ja navijam samo za ljude u okvirima nasih granica ma ko da su bili , za ove horoze s vana me boli k...

@Repo , jarane svaka tebi cast jer imas auto koje dere takve sekunde da valja , vani se upuca po 200000 EUR da bi se takvi rezultati postigli , sve pohvale ;)

Potpis ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
Goca tebi ne smijem nista reci, mozda si upravu mozda nisi, nije moje da sudim
puno ste iskusniji od mene, i ti i repo, tako da nije moje da vam ista pricam

ja ono sto znam jeste da se sa repom, eto i s tobom i sa jos nekim likovima nikad ne bih upustio u neki verbalni duel ili nesto tako
zna se koji se ljudi trebaju postovati zbog onog sto su napravili i to je jednostavno tako
mozda i roman izrevoltiran kaze ono sto kaze, vjerujem da je i njemu puna kapa svega;)

Možeš ti meni reći šta god hoćeš buraz ja volim da mi svi kažu otvoreno šta misle isto kao što i ja svima kažem ;)

Roman je izrevoltiran svime na svijetu to i jest njegov problem. Al nebitno lik je toliko nebitan da ne vrijedi ni trošiti riječi na njega. Bar meni.

Anivej drago mi je da je sve dobro proslo, čestitam onima koji su pobijedili čestitao bih AK Slavonija na dobroj organizaciji, svaka čast momci. ;)

Utrke u Osijeku su stvarno postale vrh SR scene na ovim prostorima, i drago mi je što ima sponzora koji to vide i koji to podržavaju, rijetkost je to danas. Ekipi iz AK Slavonija svaka čast na volji prije svega, ja bar znam koliko volje treba imati. SRCS-u isto bih htio čestitati na dobro odrađenom poslu pošto vidim nitko ih ne spominje što je dobra vijest ;) pošto se ovdje ne spominje ništa što je pozitivno :).

Samo nastavite s dobrim radom ;)
 
Član
ja imam jos clip kadet protiv kawasaki-a :D ...nisam snimao, posto clipovi puno zauzimaju..treba mjesta i za fotke ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top